Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jejku    3
jestem tu nowy także jak coś to proszę mnie poprawić😊 jakie zrobić tu zamknięcie były śrubki ale nie chce co chwile odkręcać 2 śrubek motylki nie utrzymują teleskopy też odpadają bo szyba waży dobre 20kg kabina to chyba lubelska http://pokazywarka.pl/jhjjj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale dlaczego teleskopy odpadają ? Klapy samochodów też mało nie ważą i są amortyzatory . Na szrocie coś znajdziesz .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez jaj . Może to pancerna ? :D😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3
stare przedwojenna😂😂😂 a tak naprawdę to jest jakiś mały profil i jeszcze przedziałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak taki ciężar to tylko hydraulika . Weź nie przesadzaj z tą wagą . Skoro ręcznie przestawiałeś , to jednak 100kg nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To wtedy dwie osoby będą miały problem z zamknięciem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Ale będzie okazja założyć kolejny durny temat😁

Przepraszam za post pod postem, ale dopiszę coś myślę, pewnie siłowniki co masz i nie dają ci rady tej szyby utrzymać to pewnie dziadek 10 lat temu wymontowal jak poloneza na złom oddawał, a potem leżały te dziesięć lat na mrozie, i teraz zdziwienie że nie działają. Jak chcesz to co tydzień, dwa jest na lokalnym szrocie, daj namiary to powiem chłopakom, za 30zl wyślą ci siłowniki od jakiejś Zafiry, Galaxy, T4, zamontujesz i zapomnisz o problemie, chyba że będziesz chciał szybę zamknąć, to sąsiad ci turem dopchnie najwyżej

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3

bratrolnika napisał:

Ale będzie okazja założyć kolejny durny temat😁

Przepraszam za post pod postem, ale dopiszę coś myślę, pewnie siłowniki co masz i nie dają ci rady tej szyby utrzymać to pewnie dziadek 10 lat temu wymontowal jak poloneza na złom oddawał, a potem leżały te dziesięć lat na mrozie, i teraz zdziwienie że nie działają. Jak chcesz to co tydzień, dwa jest na lokalnym szrocie, daj namiary to powiem chłopakom, za 30zl wyślą ci siłowniki od jakiejś Zafiry, Galaxy, T4, zamontujesz i zapomnisz o problemie, chyba że będziesz chciał szybę zamknąć, to sąsiad ci turem dopchnie najwyżej

po 1 nie mam siłowników tylko po 2 płaskowniki jak na zdj. 😆 po 2 kabina była kupiona na wiosnę i do tej pory nie było czasu i chęci coś z tym zrobić😊 a z tymi siłownikami to pomyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Zdjęcia nie widziałem, a co do siłowników to tak jak pisałem wyżej, daj adres i na pewno znajdą ci coś co będzie aż za mocne, ostatnio jak byłem u nich i otwierałem klapę przy Zafirze to dobrze że refleks mam jeszcze jako taki , bo jedynki by zostały wbite w klapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3

bratrolnika napisał:

Zdjęcia nie widziałem, a co do siłowników to tak jak pisałem wyżej, daj adres i na pewno znajdą ci coś co będzie aż za mocne, ostatnio jak byłem u nich i otwierałem klapę przy Zafirze to dobrze że refleks mam jeszcze jako taki , bo jedynki by zostały wbite w klapę

wiem 😂 miałem tak jak kupiłem opla II i pierwszy raz otwierałem😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra , tańsza opcja .Po jednym płaskowniku , przetnij na pół zostawiając po końcach ,osadź na śrubie w kabinie . Otwierasz , dokręcasz i nie powinna się składać . Dla pewności powycinaj zapadki co ileś centymetrów i gitara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Tak się zastanawiam co to za chopy co we dwóch , dwudziestu kilo unieść nie mogą xD

lebiody jakieś chyba 😛

  • Haha 2

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3

withanight napisał:

Tak się zastanawiam co to za chopy co we dwóch , dwudziestu kilo unieść nie mogą xD

lebiody jakieś chyba 😛

jak byś 10 minut trzymał 20kg 1 metr nad głową to też by ci siły opadły😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3

zetorki12 napisał:

Dobra , tańsza opcja .Po jednym płaskowniku , przetnij na pół zostawiając po końcach ,osadź na śrubie w kabinie . Otwierasz , dokręcasz i nie powinna się składać . Dla pewności powycinaj zapadki co ileś centymetrów i gitara .

to wcale nie takie głupie😉😉 PS:sory za post pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
40 minut temu, jejku napisał:

 

jak byś 10 minut trzymał 20kg 1 metr nad głową to też by ci siły opadły😊😊

Ostatnio we dwóch to kabinę na c330 rękami założyliśmy🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3

bratrolnika napisał:

40 minut temu, jejku napisał:

 

jak byś 10 minut trzymał 20kg 1 metr nad głową to też by ci siły opadły😊😊

Ostatnio we dwóch to kabinę na c330 rękami założyliśmy🙃

to chyba rurkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Nie, taką jak na zdjęciu poniżej, zdjęte drzwi, dach i tylna szyba, we dwóch ja wrzuciliśmy na ciągnik

 

 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W mtz zamontowalem nowe silowniki to teraz zeby zamknac, musze wychodzic na dwor bo z wewnatrz nie mam tyle sily ze tak pociagnac :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

Ostatnio na stacji benzynowej widziałem zestaw do kukurydzy same ze zbierającą. Tylnią szybę miał na środku podpartą deską oderwaną, z palety na końcu był jeszcze ten klocek łączący. Także ten patent widać też się sprawdza. :)

Edytowano przez Skoczek1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich czy ktoś wie gdzie mogę dostać szybę do dachu? Jest to ursus 11054 niestety  przez nieuwagę zbiła mi się szukam i narazie bez rezultatów może ktoś pomóc?
    • Przez lukasz9741
      Witam.
      Na początek chciał bym się przywita bo to mój pierwszy post na forum.
      Mam na imię Łukasz i posiadam ursusa c330m z1991r.
      W dniu dzisiejszym urwało mi się ramię kierownicze prawe coś takiego: http://allegro.pl/ramie-kolumny-kierowniczej-c330-ursus-oryginal-p-l-i5480372251.html
      Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać aby samemu to wymienić?
      z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
    • Przez rafmax
      Witam,
      Kupię c 330 do remontu najlepiej z woj mazowieckiego. Może być uszkodzony silnik/ zamrożony.
      Ogłoszenie grzecznościowe.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj