brzydal222

John deere 4230 problem ze sprzęgłem

Polecane posty

brzydal222    0

Witam, mój problem polega na tym że ciągnik kiepsko jedzie do przodu a podczas orki staje , silnik pracuje normalnie. Podnośnik oraz wspomaganie działa normalnie, wcześniej było mało oleju w skrzyni po dolaniu dalej to samo. Co może być tego przyczyną? Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam.

Groszek1324    0
Napisano (edytowany)

Ale to tak odraz by padło bez żadnych oznak wcześniejszych ?  Bo pod obciążeniem nie jedzie w ogóle tylko jak ma lekko czyli na pusto 

Edytowano przez Groszek1324

Wiadomość z agroFakt.pl

Groszek1324    0
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, lexiflexi napisał:

A jak jest z biegami ? 

Biegi działają wszystkie bez problemu. Stało się to podczas orki na jednym z przejazdów dając półbieg zauważyłem ze po włączeniu nie jedzie tak jak powinien  pojechałem dalej i przy następnym przejeździe Ciągnik staną.  A i gdy staną to po wbiciu każdego biegu nie ruszył dopiero jak ostygł 

Edytowano przez Groszek1324

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego
    • Przez krzyfo
      Witam Panów 
      Posiadam traktor massey 3085 i nastała dziwna usterka do zdjagnozowania.
      Mianiowicie traktor posiada dynashift i po zimie 2016 roku zaczał sie slizgac na połbiegach B i D  co zwłaszcza widac pod obciazeniem nie daje sobie rady slizga sie i staje w miejscu na polbiegach A i C jedzie i ciagnie normalnie i pracuje do tej pory. 
      Tarczki dynaschift zostały wymienione i nie dało to zadnego rezultatu.
      Elektrozawory do dynaschift tez były wymienione na nowe i tez nie pomogło. Traktor po odlaczeniu pradu na elektrozawory podobno powinien pozostac na polbiegu D ale pozostaje na połbiegu A.
      Komputer został przerobiony na przekazniki i tez nie pomogło.
      Moze ktos miał lub domysla sie co za usterka nastapilą ze traktor slizga się na połbiegu B i D lub poleca dobrego mechanika (jestem z lubuskiego) z gory dziekuję
    • Przez KrzysztofSzafraski
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie opon do Johne Deere 6310 ponieważ mam założone opony 13.6-24 i 18.4-34.
      Czy istnieje możliwość założenia opon nieco szerszych i ewentualnie wyższych do tego ciągnika?
      Może ktoś z forumowiczów ma taki ciągnik i może podpowiedzieć a pytam dlatego iż słyszałem że musi się zgrywać oś ale dokładnie nie wiem o co chodzi i nie chciałbym niczego zepsuć.
    • Przez Eracer
      Witam, 
      Zamierzam kupić nowy ciągnik. Będzie pełnił rolę podstawowego w gospodarstwie o produkcji roślinnej. Chce aby dał radę współpracować z agregatem uprawowo-siewnym biernym 3m. W przyszłości wyposażę go w ładować czołowy.
      Na zakup przeznaczę około 200-230 tyś. Netto.
      Najbardziej odpowiadają mi Massey Ferguson 5711 dyna4 oraz John Deere 6095 MC. 
      Plusami MF jest zdecydowanie skrzynia dyna4, możliwość wyposażenia w amortyzację kabiny oraz niższa cena.
      Do zalet JD: wyższa masa (około 5500) zapewni większy uciąg, konstrukcja ramowa, możliwość wyposażenia w TLS. Silnik pomimo mniejszej mocy ma większy moment obrotowy od MF.
      Proszę o Wasze opinie na temat tych ciągników.
      Pozdrawiam,
      Paweł

• Przez yacenty
      Kupiłem używany sterownik do opryskiwacza Hardi - HC5500, założyłem dziś przejściówkę zasialania z polskiej zapalniczki na niemiecką.
      Podłączyłem panel sterujący do zasilania, a monitor kablem sygnałowym (ze złączką jak do starych drukarek). Grubego kabla sygnałowego do puszki rozdzielczej nie podłączyłem.
      Włączyłem zasilanie - na panelu sterującym świeci się zielona dioda. Na monitorze włączyło się podswietlenie ale nic nie pokazuje monitor.
      Podłączyłem puszkę rozdzielczą, do puszki były podłączone: zawory sekcyjne, przepływomierz i kabel od czujnika predkości ale bez czujnika.
      Niestety dalej monitor jest tylko podświetlony.

Powiedzcie mi czy aby ten monitor wystartował muszą być podpięte wszystkie czujniki i zawory łącznie z główny i regulującym? czy można podłączyć sam sterownik i powinien wystartowac? W Bravo wystarczy podłączyć zasilanie bez puszki i sterownik startuje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.