Ogrodowa

Zetor 7211 przedni napęd a rozmiar opon

Polecane posty

Ogrodowa    1

Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??

Ogrodowa    1

a dokładniej jaki napęd wraz z oponami  mógł bym założyć do mojego 7211 na oponach 16-28

Wiadomość z agroFakt.pl

Do opon z tylu 16.9-28 przod musi być o ile sie nie mylę 11.2-24 . Na upartego 12.4-24 tez bada tylko jeśli napędu nie bedziesz wtedy uzywac na betonie aswalcie. Jeśli sie mylę niech mnie ktoś poprawi😊

Ogrodowa    1

Ale to zgrywać się nie będzie i będzie przód wyższy niż tył . A jest w tym prawda że os jakiegoś roku dopiero można założyć napęd ??

bears    398

A skąd mamy wiedzieć jaka jest przekładania? Tam było ich kilka rodzai podobnie jak skrzyni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez siwykn2
      Witam mam zetora 7245 i od jakiegoś czasu występuje dziwny problem chyba ze skrzynią.  Przy cofaniu po przejechaniu kilku,  niekiedy kilkunastu metrów słychać huk nie potrafiłem stwierdzić skąd więc przy wymianie sprzęgła rozebralem skrzynie. Ale nie widać żeby tam cokolwiek było nie tak . Dodatkowo jeśli zepnę napędy że ciągnie też przód to problem nie występuje.  Może ma ktoś jakiś pomysł co może być problemem?
    • Przez ursus-moc
      Witam ma ktoś opinie na tamet opon ruskich voltyre na przód ciągnika 16 6.00
    • Przez creative1agh
      Witam czytających.
      Pacjentem Massey serii 3000 (3065). Przy naciśnięciu sprzęgła zapala się kontrolka ciśnienia w skrzyni oraz żółw/zając. Brak świecącej kontrolki od 4x4. Po odpaleniu silnika - kontrolka nie reaguje na wciskanie przycisku. Pozostałe funkcje (blokada dyferencjału, power shift, ehr - działają i kontrolki również się świecą). Przeczyściłem wszystkie kostki łączeniowe przy autotronic oraz te w ścianie przedniej kabiny - bez rezultatu. Czy napęd faktycznie się włącza i uszkodzona jest tylko żarówka lub połączenie z nią - stwierdzę jutro.
      Problem pojawił się po ok. miesięcznym postoju ciągnika (bez akumulatora).
      Układ jest prosty, czujnika zadziałania napędu nie ma, wygląda to wg. mnie tak, że jeśli autotronic nie podaje napięcia na elektrozawór - podaje je na kontrolkę ( i na odwrót). Czyli padł:
      - autotronic. Mało prawdopodobne, ciągnik stał
      - kontrolka. Prawdopodobne.
      - przewody lub złącza. Prawdopodobne, mogłem jeszcze coś pominąć.

Ktoś walczył i ma jakieś spostrzeżenia ?
      Będę wdzięczy.
      Pzdr.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj