News
Marekmijewski

Rozsiewacze wapna Amazone ZG 8000 jak rozsiewać?

Polecane posty

Witam.

Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba9449
      Do sprzedania kultywator dziekan 1,8m przepracował mniej niż 5ha oraz do tego nowe wałki strunowe 2m. Cena 3tyś https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-kultywator-sprezynowka-walki-strunowe-CID757-IDx9eIt.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 17tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133
    • Przez Dominik4321
      Witam, posiadam fendt'a 716 z 2002r. wiecie może jak ustawia się w nim sekwencje czy w tym roczniku już to jest?
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam niedługo przejmuje gospodarstwo i tu mam własnie pytanie dotyczące dawania paszy, magazyn na zboże mam jakieś 25 metrów od tuczarni i tu właśnie nasuwa się moje pytanie jak dostarczyć paszę do tuczarni na jeden rzut wchodzi około 300 sztuk świnek to dziennie około 900kg paszy, ręcznie nosić wiaderkach to mozna sie zachodzić jak myślicie jak sobie ułatwić noszenie paszy do karmników dla świń.?
    • Przez luk7530
      Witam,
      chce się upewnić czy pokrętło na 1 zdjęciu to załączanie napędu? pokrętło ma 2 położenia 
      od czego służy pokrętło na 2 zdjęciu ? ma 5 położeń 
      oraz dźwignie na 3 zdjęciu ? wiem że 1 i 2 to regulacja podnośnika ale dokładnie co i jak np. do pługa, bo napisy są  wytarte a instrukcji nie mam i nie chce czegoś zepsuć i od czego jest dźwignia 3 i 4 ?
      PS. Posiada ktoś instrukcje pdf do ZTS albo wie gdzie można kupić ?

• Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.