Michalcywka

Deutz Fahr m 610 brak prawego kierunkowskazu

Polecane posty

Michalcywka    0

Witam mam problem z deutz Fahr m 610 ,brak prawego kierunkowskaza , po włączeniu awaryjnych też brak prawego .Może spotkał się ktoś z waz z takim problemem lub wie jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
uszkodzona wiązka ? sprawdzałeś czy na przyczepę też nie idzie prąd? miernik w łapę ,kabel i trzeba obdzwonic kable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
A głupie pytanie bezpiecznik?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
napisałem o bezpieczniki bo spotkałem się z instalacją że kierunki miały dwa bezpieczniki oddzielnie lewy i prawy

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
w df postoje mają osobne bezpieczniki ale czy kierunki to nwm.tak czy siak z przerywacza wychodzi sygnał i od tego miejsca trzeba szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    718

Żarówkę sprawdzales Pan? Czy w przednim i tylnym nie ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo manetka albo przerywacz układ jest prosty jak budowa cepa

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
no jak przerywacz nie działa to trzeba sprawdzić manetkę również kolega dobrze tu podpowiada ale równie sam przerywacz moze być uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalcywka    0

Monetka sprawna przerywacz wyciągnięty i zamówiony nowy zobaczymy czy to jest przyczyna , jak by ktoś szukał przerywacza w tym modelu to jest przykrecony pod skrzynka bezpiecznikow , trzeba ja odkrecic i jest pod spodem przykrecona do blotnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo_k20    0

Witam wczoraj nagle przestały mi działać kierunkowskazy (wszystkie) i światłą awaryjne w agrotronie k120 (2008).

Przerywacz znalazłem pod zegarami. Bezpieczniki są OK ( bezpiecznik f7a f5c f2c - OK, napięcie dochodzi) .

515150219_2018-09-1111_57_37-agrotronk120-kierunkowskazy-Deutz-FahrLamborghiniSame-Agrofoto.plFor.png.d7a02b356aeb28b493535a131583e41d.png

Bez przerywacza -Zasilanie do 49 czy to po włączeniu awaryjny czy stacyjką dochodzi. 
Z przerywaczem - po włączeniu stacyjki cały czas jest zasilanie na 49 i 49a, niezależnie od położenia przełącznika kierunków. Tak powinno być? 

Bez włączania stacyjki, awaryjne - ON jest napięcie 12v na 49 i 49a, awaryjne OFF brak napięcia na 49 i 49a. 

Po włączeniu awaryjnych i zwarciu 49a i C2 lub C3 przerywać działał cykał ale żaden kierunkowskaz się nie świecił, tylko kontrolka
Po włączeniu stacyjki zwarciu 49a i C2 lub C3 tak sama jak wyżej (niezależnie od pozycji przełącznika kierunkowskazów).

Zwarcie styku 49 i 49a - nic się nie zadziało - może to jakiś przekaźnik poszedł a nie przerywacz?

Waszym zdanie przerywacz działa poprawnie?

Dalej za przerywaczem są jeszcze jakieś przekaźniki? Jeśli tak to gdzie się one znajdują, wszystkie są w skrzynce bezpieczników czy jest inne miejsce? 

Proszę o pomoc.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalcywka    0

Pablo_k20 . Sprawdź przełącznik awaryjnych on odpowiada za wszystkie kierunkowskazy

Zamykam temat problem z kierunkowskazem rozwiazany wina licznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amigo88    0

U nas w Agrotronie 200 ttg1 włącznik awaryjnych robił zwarcie i przerywacz nie działał prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez rafalfalk1
      pacjent to fendt 610 ls z 81roku.jak wyjąć wałek rozrządu? 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj