Skocz do zawartości
center

Wyciek oleju zetor 7211 tylny most / skrzynia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
center    9

Hey,

Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?

Pozdrawiam!

DSC_2200.JPG

DSC_2201.JPG

DSC_2202.JPG

DSC_2203.JPG

13 minut temu, center napisał:

Hey,

Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?

Pozdrawiam!

DSC_2200.JPG

DSC_2201.JPG

DSC_2202.JPG

DSC_2203.JPG

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    84
Na palec i poliż. Napewno nie umrzesz, a odrazu będziesz wiedział czy to płyn czy olej. A poza tym to, że cylinderek jest nowy wcale nie znaczy, że jest dobry.

bears    229
Napisano (edytowany)

To pewnie olej który leje się z dźwigni reduktora/pompy albo i jeszcze z pokrywy.

Edytowano przez bears

robert1226    67

Na drugim zdjęciu widać ze tyle nakapane ze uciekaj z tym ciągnikiem bo go utopisz. 

A tak serio to masz ciągnik przy d..pie i nie widzisz z kąd i co kapie a ktoś ze zdiecia ma to lepiej widzieć niż ty na żywo. Stary ciągnik to się ciesze ze coś kapie znaczy ze jakiś płyn jeszcze tam jest.

center    9

Bzdury Panowie mówicie a nie z sensem. Chodzi o to że dekiel wyciągałem dałem nową uszczelką i oringi pod dźwigienki i dalej to samo cd...  Chyba cieknie między skrzynią a tylnym mostem.... ale czy to możliwe?

https://www.gg.pl/dysk/MXpTnpzmevJnMHpTnpzm_AA/DSC_2224.JPG

https://www.gg.pl/dysk/KYrij7FH_OdnKIrij7FHehU/DSC_2223.JPG

https://www.gg.pl/dysk/Da1JERAjF-tnDK1JERAjkRk/DSC_2222.JPG

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jack44
      Witam , Mam taki problem z Zetorem 10641 z roku 000. problem z włączaniem biegów i używania reduktora, kiedy podnośnik jest w dolnym położeniu to biegi włączam dwoma  palcami kiedy podnośnik podniesie maszynę do góry to biegi wchodzą jak bym co przepychał po gumie, Oczywiście wiem ze jedno z drugim teoretycznie nie ma związku , ale takie objawy zauważyłem, Może ktoś już z tym się spotkał  co może być przyczyną . Jak zwykle liczę na wasze sugestie , Pozdrawiam JACK 
    • Przez Krystian7745
      Witam mam problem z zetorem 7745 jest on z rewersem problem polega na tym ze z biegu neutralnego(luzu) gdy chce włączyć wsteczny to ciagnik stoi w miejscu i jest bardzo mocny zgrzyt do przodu jedzie bez problemu i tak jest na każdym biegu. Podpowie ktos co może byc za przyczyna ? z góry dziekuję 
    • Przez Emil1254
      Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 
    • Przez Lesiu19911
      Witam.Po regeneracji rozdzielacza podnosnika i tloka, chce wymienic filtry oleju skrzyni biegow i olej i nie wiem jakie sa oznaczenia tych filtrow.
      W miejscu nr 1 sa 2 metalowe wklady siatkowe. To sa filtry od oleju tloczonego na podnosnik?
      W miejscu nr 2 byl puszkowy filtr skrecony. Od czego on jest?? Rozkrecilem go i w srodu byl krązek magnesowy i parenascie sztuk takich malych krązkow z siatka. W katalogu czesci nie moge znalesc tych czesci. 

• Przez AgroDamian7211
      witam. Słyszałem o możliwości zamontowania prędkościomierza w ciągniku za pomocą zwykłego licznika rowerowego. Widziałem na filmie na YT jak gościu w c360 zamontował na przednim kole i dokładnie mu pokazywało. Chciałem się dowiedzieć jak to zamontować w którym miejscu tak aby pomiar był rzeczywisty.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.