Papina

Sklepy internetowe z częściami do maszyn rolniczych

Polecane posty

Papina    1

Z upływem lat i coraz szerzej rozprzestrzeniającą się cyfryzacją naszego kraju pojawiło się wiele sklepów internetowych oferujących części do maszyn rolniczych. Kiedyś chłop musiał kombinować, czekać tygodniami, sam coś majstrować, a teraz wystarczy kilka kliknięć i na drugi dzień kurier już jest u nas. Wiele osób ma dylemat gdzie zamawiać(gdzie będzie dobrze i tanio) ? Piszcie tutaj i podpinajcie linki gdzie najczęściej się zaopatrujecie i jaka jest Wasza opinia o danym e-sklepie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Ja przeważnie kupuje części w

sklep.tzmkalisz.pl

Mizar.com.pl

 


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Co powiecie o strefarolnika.pl ? Chce tam zamówić olej i filtry do ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
Od siebie polecan Zenox.pl darmowa wysyłka Hurtowniarolnicza.pl Sklep-rolnicze.eu Agro-serwis.pl Agroalex.pl Agro-bis.eu Mototraktor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ja moge odradzic mizar -po przygodzie z detka juz nigdy u nich nie kupie..

trzeba tez uwazac na zenox- kupilem 2 paski klinowe i obydwa niezgodne z zamowieniem.

moge polecic  farmexpert i pare z wyzej wymienionych


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
Też miałem małą przygode z Zenoxem gdy zamawiałe części do pługa , po części troche moja wina, nd koniec zamiast zamówionych 3 śrub płużnych wysłali mi aż 3 kg
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja na szczęście blisko siebie mam sklepy stacjonarne z cenami tańszymi od internetu. Mizar drogo jak cholera i droga wysyłka ale wszystko mają.

  • Haha 1

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peterson    0

Ja zdecydowanie polecam www.AgroPomoc.pl . Zawsze jak mam jakiś problem to dzwonię, podaję numer katalogowy, a chłopacy robią konkretną robotę. Ostatnio zamawiałem blachy do pługa Kverneland'a i po raz kolejny wszystko przebiegło pomyślnie. Zadzwoniłem we wtorek rano, a już w środę były u mnie. 

Edytowano przez peterson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459
11 godzin temu, bratrolnika napisał:

W sprawie hydrauliki siłowej sklepdlarolnika.pl najlepsi fachowcy

Jeżeli chodzi o ten sklep to polecam w 100%, swego czasu brałem bardzo dużo rzeczy i podejście mają super. Jak się zdarzy wpadka to rozwiązują w sposób korzystny dla klienta.

http://www.czescidotraktorow.pl/  - od nich biorę większość części do ciągników i też mogę polecić.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papina    1

A teraz takie nietypowe pytanie. Wiecie może gdzie dostanę stacyjkę z kluczykiem do Yanmara F20D ? Za rozsądne pieniądze, a nie za miliony jenów. Dzwoniłem już po tych wymienionych Waszych sklepach co polecacie, ale niestety nie mogą mi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papina    1

@bratrolnika sporo było przy nim grzebania, majstrowania, dużo działałem na własną rękę i przerabiałem go trochę. Musi być niestety typowo do Yanmara...

@Trewq ale to jest oryginalna ?

Edytowano przez Papina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peterson    0
Dnia 3.09.2018 o 20:58, bratrolnika napisał:

W sprawie hydrauliki siłowej sklepdlarolnika.pl najlepsi fachowcy

Dzwoniłem do nich wczoraj bo mam mały problem i muszę Ci przyznać, że na prawdę znają się na rzeczy. Jak to mówi się u nas " oblatani jak świński ryj po korycie " he he polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
Dnia 4.09.2018 o 08:31, peterson napisał:

Ja zdecydowanie polecam www.AgroPomoc.pl . Zawsze jak mam jakiś problem to dzwonię, podaję numer katalogowy, a chłopacy robią konkretną robotę. 

A ja mam mieszane odczucia - z jednej strony chłopaki się starali,  a z drugiej..gdzies już pisałem o tym. 

Szukałem rozpylaczy do hardiego. Wchodzę na ich stronę - no są,  oznaczenie się zgadza,  zdjęcie się zgadza. Zamawiam. Mija parę dni, telefon - jednak nie mają ich na stanie, będą po weekendzie. Czekam kolejne parę dni,  no przyszła paczka, otwieram - inne, innye wymiary, kolor,  oznaczenie. Dzwonię do nich,  mówię że nie to. Pytam czemu wysyłają coś całkiem innego - mówią,  że system pokazuje im to jako zamiennik. Ale jak nie pasuje to żebym odesłał. Odesłałem. Dzwonią, że może porównamy przez tel wymiary. No ok, mierzymy - faktycznie inny rozmiar (no niemożliwe...). Mówią, że z producentem będą się kontaktować.  Jakaś odpowiedź od producenta - że pewnie coś pomyliłem (przynajmniej ja to tak zrozumialem). No k**wa jak pomyliłem jak przeczytałem oznaczenie z rozpylacza i zamówiłem taki sam. Chłopak mówi,  żebym wysłał swój rozpylacz i kolpak  i może coś dobiera. Wysłałem. Czekanie oczywiście.  Dzwonią,  że takiego nie będzie,  ale może być o minimalnie mniejszej wydajności. Ok biorę. Czekam. Dzwonią - jednak też nie pasuje.  Nie będą mieć takiego jednak. Ok odeslijcie moje graty  i kasę.  Graty przyszły, na kasę czekam (zapomniałem o tym i chyba po tygodniu dopiero wysłałem nr konta). Wszystko trwało że 2 msc. Za wysyłki płacił sklep. No nie ma, to nie ma, kupię używke,  nie ich wina. Do tego chłopak chciał to załatwić. No ale trwało to wszystko i trwało i trwało.  A do tego rozpylacz dalej jest na ich stronie jako dostępny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peterson    0
4 godziny temu, daron64 napisał:

A ja mam mieszane odczucia - z jednej strony chłopaki się starali,  a z drugiej..gdzies już pisałem o tym. 

Szukałem rozpylaczy do hardiego. Wchodzę na ich stronę - no są,  oznaczenie się zgadza,  zdjęcie się zgadza. Zamawiam. Mija parę dni, telefon - jednak nie mają ich na stanie, będą po weekendzie. Czekam kolejne parę dni,  no przyszła paczka, otwieram - inne, innye wymiary, kolor,  oznaczenie. Dzwonię do nich,  mówię że nie to. Pytam czemu wysyłają coś całkiem innego - mówią,  że system pokazuje im to jako zamiennik. Ale jak nie pasuje to żebym odesłał. Odesłałem. Dzwonią, że może porównamy przez tel wymiary. No ok, mierzymy - faktycznie inny rozmiar (no niemożliwe...). Mówią, że z producentem będą się kontaktować.  Jakaś odpowiedź od producenta - że pewnie coś pomyliłem (przynajmniej ja to tak zrozumialem). No k**wa jak pomyliłem jak przeczytałem oznaczenie z rozpylacza i zamówiłem taki sam. Chłopak mówi,  żebym wysłał swój rozpylacz i kolpak  i może coś dobiera. Wysłałem. Czekanie oczywiście.  Dzwonią,  że takiego nie będzie,  ale może być o minimalnie mniejszej wydajności. Ok biorę. Czekam. Dzwonią - jednak też nie pasuje.  Nie będą mieć takiego jednak. Ok odeslijcie moje graty  i kasę.  Graty przyszły, na kasę czekam (zapomniałem o tym i chyba po tygodniu dopiero wysłałem nr konta). Wszystko trwało że 2 msc. Za wysyłki płacił sklep. No nie ma, to nie ma, kupię używke,  nie ich wina. Do tego chłopak chciał to załatwić. No ale trwało to wszystko i trwało i trwało.  A do tego rozpylacz dalej jest na ich stronie jako dostępny. 

No to sporo czasu to trwało, ale chyba najważniejsze, że to oni pokryli koszty wysyłek i zwrócili hajs :D Nawet najlepszym błąd się może zdarzyć. Zamawiałem kiedyś w Mizarze lampy Helli i przyszły rozbite, oczywiście reklamacja, wysyłają nowe i przyszła 1 cała i 1 rozbita, a dopiero za trzecim razem dwie były całe... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Za swoje raczej bym nie wysyłał,  bo taniej by mi wyszło kompletne dysze wymienić niż tak się bawic :)

Plus napewno,  że mnie nie olali, o ile wszystko co mówił chłopak przez telefon to prawda, to się starał. Minus za czas,  choć rozumiem, że mają pewnie milion zamówień na głowie i dysze za 2stowy to ich najmniejszy problem. No, ale minus największy - nie mają czegoś, wiedza już ze nie maja i że to, co uważają za zamiennik nim nie jest, a produkt wisi jako dostępny tak jak wisiał. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0202    0

Warta polecenia na pewno jest hurtownia Aldo Market, ze względy na to, że mają naprawdę ogromny wybór i śmiało możecie znaleźć u nich takie części, jakich potrzebujecie. Wygodne zamawianie, szybki termin realizacji i naprawdę imponujący asortyment. Śmiało skorzystajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
    • Przez lolq1660
      hej poszukuje jakiegoś dobrego uzasadnienia zakupu przyczepy skorupowej o ład. 8t i wału posiewnego o szer. 5m na areał 23ha, może jest jakiś "specjalny" język który oni akceptują? Zależy mi na czasie więc jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli owe uzasadnienia przejdą jestem w stanie za to zapłacić 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj