Polecane posty

Mily    4

Witam, poszukuję ciągnik o mocy 170-200 KM. W posiadaniu mam Valtre 700(70km) , Valtre t153(160km)  i do zeszłego tygodnia Valtre 8050(116km) którą sprzedałem. Ma on pracować na ok 120 ha w pagórkowatym terenie. Głównie ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym i pługami w które też muszę go zaopatrzyć. Polecicie jakieś konkretne modele? Nie ukrywam że najbardziej zadowoliła by mnie Valterka ale nie ma się co ograniczać do jednej marki, prawda? :] No i teraz temat który boli najbardziej a mianowicie kasa. Myślę że nie chce wydać więcej niż 140 tyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

JD serii 7020 ;)

Wielki ciągnik do prac pociągowych. 

NH TM jest opisany szczegółowo w Profi numer 1/2018 - dodatek do TAP

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Do 140 tys wytargaj fajnego TM'a sam jakbym miał teraz kupować ciągnik używany to byłby on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily    4
no to muszę się zacząć rozglądać po internecie i handlarzach to może jeszcze tego roku coś by popracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Duży i tani jest K 700 i pochodne. Jd czy valtre każdy oleje. A przy takim będą chcieli zdjęcie zrobić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily    4

Valtra t191, kupione dziś na licytacji w angli. Ze zdjęć wygłądało wszystko całkiem ładnie, zobaczymy co przyjedzie :]347016_8.jpg.e684481b75ccba258a4f59cf243e9cce.jpg

Edytowano przez Mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily    4

To nie pierwsze zakupy z wysp przez internet, myślę że się nie zawiodę :P gumy chyba nowe, właściciel zapewnia że jest świeżo po wymianie olejów w serwisie, ma 4700mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily    4
Dnia 3.09.2018 o 17:17, sumek666 napisał:

Na jakiej stronie licytujesz?

może coś dla siebie znajdziesz to transport taniej wyjdzie :) a jak nie to coś trzeba będzie dokupić i na handel

Edytowano przez Mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Na razie nic nie kupuje ;)

Ile kosztuje transport takiej maszyny? 

Ja jakbym szukał takiego sprzętu to JD 7000-7020 lub Fendt Favorit


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily    4
Dnia 3.09.2018 o 19:35, sumek666 napisał:

Na razie nic nie kupuje ;)

Ile kosztuje transport takiej maszyny? 

Ja jakbym szukał takiego sprzętu to JD 7000-7020 lub Fendt Favorit

nie wiem czy dobrze pamiętam ale cały zespół na podkarpacie chyba coś koło 10tyś. Fendt był, poszedł za 18,800 https://mac

Edytowano przez Mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tylko widzisz... trzeba doliczyć za przekładkę jeszcze 😂🤣😊🤣😊

Tak na poważnie już to za młody. Całował bym w tego z kanciata maska mniej więcej 95-00 rocznik


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez pala92
      Witam. Jaki polecicie ciągnik zamiast forterry 125? traktor ma pracować z dużą sadzarka do ziemniaków (przy zetorze mam z przodu 700+150kg i pełną sadzarka koła w górę) więc traktor musiał by być dość cięzki, bedzie pracował jeszcze przy sianiu nawozów rozsiewacz ok 1600l przy formowaniu ziemniaków przy kopaniu ziemniaków z duzym kombajnem i będzie również siał zestawem upr-siew. Dodam że może być trochę słabszy tak ok 105-115km
      Zastanawiam się czy najlepszym wyborem nie będzie znowu forterra cl 110? cena podstawa katalogowa ok 175 netto co o tym myslicie?
    • Przez XkajkopterX17
      Witam, szukam posiadaczy ciągnika John Deere 6110r, czy ciągnik jest wystarczający do prac średnio-ciężkich, chodzi w skrócie o zastąpienie John Deere'a 6420 Premium
      Jaką posiadacie opinię na jego temat jak wyglądają jego rzeczywiste osiągi, spalanie itd.
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj