Zaloguj się, aby obserwować  
Vhalior2

dojarka konwiowa

Polecane posty

Vhalior2    66

witam. mam problem z ktorym sie nie moge uporac a wiec dojarka slabo ciagnie ma cisnienie na poziomie 0.3bara a powinno miec 0,5. A wiec myslalem ze rury sie gdzies zatkaly wiec wyczyscilem i nic,,, pozniej wymienilem lopatki i nadal nic nie dalo dodam ze obudowa od dojarki mozno sie grzeje.. nie wiem co mam zrobic bo po wymianie lopatek nawet pulstator nie chce stukac... czy to wina pompy?? trzeba nowa zalozyc?? ile taka kosztuje i czy moze ktos regenruje takie pompy?? prosze o szybka odpowiedz bo nie chce przez weekend doic rekami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Sprawdż zawór.Nie przełożyłeś kabli jeżeli wyjmowaleś całą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Zawór Ci się zaciął, ten przy dojarce który reguluje ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Proponuje też sprawdzić uszczelki na deklach przy zbiorniku powietrza. Albo czy nie wypadł odwadniacz w zbiorniku powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

A gdzie się znajduje ten zawór? Odwadniacz jest w porządku i uszczelki tez. a ten zawór jest duży czy mały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Zawór którym regulujesz ciśnienie, musisz go rozkręcić i zobaczyć jak to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

To jest ten zawór gdzie jest sprężyna?? Wszystko ładnie chodzi ciśnienie jest idealne na 0,5bara ale jak podłącze konwie to spadam diametralnie na 0,3bara co zrobić ?? Dodam tylko ze pompa nadal jest gorąca jak chwile pochodzi no i kana jest dobra bo spr u kumpla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Cała kompletna kana u kumpla w takiej samej sytuacji nie powoduje spadku ciśnienia może łopatki są zużyte a jak wciśniesz ten "dzyndzel" co zakłada się waż i upuścisz podciśnienie to szybko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

Dziękuje wszytskim za pomoc problem już rozwiązany okazał się błahostką ja pół dojarki rozebrałem pompę przywiozłem od kumpla i nic rury czyściłem wszystko rozkręciłem a tu tez waz co idzie z tyłu od zbiornika do lini był lekko pęknięty i przez to spadało cisnienie:/ koszt 5zl bo brałem z metra B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj