Zaloguj się, aby obserwować  
Tomsky

Steyr 9105 MT- Komunikat AUX

Polecane posty

Tomsky    0

Witam, od jakiegoś czasu pojawiają się komunikaty AUX  w odniesieniu do sekcji 3 najczęściej, rzadziej 1 lub 2. Serwis był przeczyścił styki na wtyczkach, błędów w pamięci nie było podobno. Oczywiście w czasie wizyty serwisu komunikat nie pojawił się ani razu. Po pojawieniu się komunikatu sekcja przez chwilę nie działa po czym się resetuje i działa. Czasem nie ma komunikatu a sekcja nie działa albo sekcja nie działa ale otwiera się okno do ustawienia przepływów. Problem zaczął się od sekcji 3 przy czy komunikaty pojawiają się  coraz  częściej. W praktyce uniemożliwia to pracę tym zaworem. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać i gdzie szukać przyczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16
ten sam problem
ostatnio jak wykonywałem orke nagle traktor wrzucił N pojawił się błąd TCU i koniec jazdy ani do przodu czy też tylu nawet polbiegi nie działały, wyłączyłem traktor a ten nie chciał odpalić po 5 sekundach.... Ale z drugim aku dało radę, i wtedy zaczął jeździć, po przyjeździe do domu odpalił bez problemu I wszystko działało. A jeszcze jedno pytanie masz może kody błędów?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomsky    0

Ten problem wystąpił u mnie dwa razy w czasie gdy kończył się akumulator. Prawdopodobnie nastąpił jakiś chwilowy spadek napięcia którego aku nie miał czym podtrzymać i sterownik zachował się tak jak za każdym razem gdy wyłączasz stacyjkę, przestawił skrzynię w pozycję N. Nie jestem jednak mechanikiem tylko użytkownikiem ale jeśli problem nie powtarza się notorycznie to nie ma co panikować. Nie mam kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj