Filipson

Studia podyplomowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipson    0

Witam. Mam zamiar iść na studia podyplomowe na kierunek rolnictwo. Czy ktoś z forum studiował na UWMie lub na SGGW ? Gdzie otrzymam więcej praktycznej wiedzy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208
Ja jestem w trakcie studiów na SGGW, co prawda studiuje zaocznie ale mam kolegę który zaczynał ze mną i przeniosł się na po dyplomowke. Według niego to jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to jest dużo informacji ale dużo osób było dla 'papierka' i też sobie radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
by porównać trzeba by studiować i tu i tam. Niemniej jeśli chodzi o SGGW, to 80% wykładów była dość merytoryczna i ciekawa. Zgadza się, że większość osób jest tam dla papierka i prowadzący to wiedzą, ale jak będziesz się chciał czegoś dowiedzieć to się dowiesz tam. Ci co są dla papierka to albo nie przyjdą, albo siedzą z tyłu i nie interesują się tym co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula93    0

Tak, to zależy czy idziesz na studia dla 'papierka' czy chcesz sie czegos nauczyć. Ja z bratem konczylismy ten kierunek na wskz, materialy dydaktyczne bardzo dobrze przaygotowane i testy gdzie mozesz sprawdzić swoja wiedze. Mi poszlo całkiem gładko, mojemu bratu jedynie troche sie te studia przeciagnely bo mial akurat sporo na glowie no ale ostatecznie tez wszystko pozaliczal bo uczelnia przedłużyła mu mozliwosc studiowania. teraz już mamy nie tylko papierek ale i wiedze niezbedna do prowadzenia gospodarstwa rolnego - przejmujemy gospodarswo po rodzicach wiec duzo pracy przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leni933
      Witam,
      w tym roku muszę odbyć miesiąc praktyk administracyjnych w urzędzie związanym z rolnictwem. W pierwszej kolejności pomyślałem o ARiMR jednak nie wiem co tam każą robić studentom na praktykach. Nie chce cały dzień siedzieć i przekładać czy liczyć kartki. Może ktoś był na takich praktykach w tym urzędzie i jest w stanie co nieco powiedzieć czego tam wymagają, jakie zadania dostają studenci. Z góry dziękuje za odpowiedź!
    • Przez RageMan
      Witam. Chciałbym poznać opinie studentów na temat Techniki Rolniczej i Leśnej oferowanej przez uczelnię w Olsztynie. Chodzi mi zarówno o opinie na temat poziomu nauki jak i życia studenckiego.
      Pozdrawiam serdecznie
    • Przez Raugia
      Witam,
       
      Zastanawiam się jak aktualnie wygląda sytuacja z zakupem ziemi rolnej.
      Nie jestem rolnikiem - dopiero studiuję ten kierunek i wiąże z nim spore nadzieję. 
      Chciałam się dowiedzieć czy jako student (mieszkający w mieście) mogę kupić ziemię rolną na wsi - zamierzam się w niej na stałe osiedlić (w obrębie tego samego województwa)?
      Czy taka możliwość będzie dopiero po zakończeniu edukacji? Ewentualnie jest może jakiś myk który podpisuje się z Agencją (rodzaj pozwolenia?)?

      Proszę o odpowiedź bo jakoś nie mogę znaleźć konkretnej informacji.

      Pozdrawiam
      Raugia
    • Przez RadosławKowalski
      Dzień dobry
       
      Jestem studentem IV roku kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Prowadzę badania do pracy inżynierskiej na temat wizerunku marki ciągników i maszyn rolniczych. Chciałbym prosić czytelników forum o uzupełnienie ankiety dotyczącej wizerunku marki. Badania w tej dziedzinie pozwolą mi wyciągnąć wnioski o tym jak ważna jest marka, jeśli chodzi o proces decyzyjny zakupu ciągników i maszyn rolniczych.
       
      Poniżej link do ankiety:
      https://docs.google....iewform?c=0&w=1
       
      Dziękuje za pomoc
    • Przez Divinegirl
      Czy są może tutaj jakieś osoby wybierające się na magisterkę, kierunek rolnictwo - UTP Bydgoszcz ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj