bizonsuperzo56

CASE 856xl- Wolno podnosi TUZ i szybko się nagrzewa hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witam otoz mam problem z podnosnikiem w case 856xl z 88r bardzo wolno podnosi i szybko sie nagrzewa hydraulika. co za czym idzie podnosnik jeszcze gorzej chodzi i wspomaganie ciezej pracuje. . a i jeszcze jedno do was pytanie co moze byc za przyczyna ze nie dziala pokretlo przy podnosnikach z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzeba sprawdzić ciśnienie na wyjściach żeby wykluczyć pompę. W internationalu miałem taki sam problem że ciężko podnosił heder, jak był zimny to jeszcze w miarę dobrze ale pochodził kilka minut i olej aż się gotował, okazało się że jedna sekcja w pompie padła i mieliła olej sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być pompa ale nie musi. Ja w 885 xl wymieniłem pompę bo miałem podobny obiaw do Twojego czyli jak się zagrzal wolno podnosił wpomaganie tez słabo trzeba było gazowac. No to nowa pompa . Wymieniliśmy ja z bratem to samo . okazalo się ze uszczelka od obudowy pompy była walnieta ( tam gdzie sie ja montuje na takim kolnierzy czy tam czyms juz nie pamietam bo mnie juz przy tym nie bylo)koszt 50 zł (robiona na zamówienie) Zmieniona usczelka i juz jest wszytko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

Kobek napisał:

Co myślicie o odmianie Jantarka? Miał ktoś jakieś spostrzeżenia?

miałem, dobra na słabsze gleby, dobrze zniosla mróz, mogę polecić na 4-5 klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uziu92 napisał:

Kobek napisał:

Co myślicie o odmianie Jantarka? Miał ktoś jakieś spostrzeżenia?

miałem, dobra na słabsze gleby, dobrze zniosla mróz, mogę polecić na 4-5 klasę

Yyyyy chyba nie na temat 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pompę hydrauliczną w Twoim traktorze na boku skrzyni (umiejscowienie ) , na takiej płycie przykręconą i *schowaną * do wewnątrz skrzyni -to wymiana pompy Cię czeka w 90 % . Nie zapomnij o oleju i filtrze ... już to przerobiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin 117384 a w jakim to ciagniku miales ?? bo ja na silniku mam 2 pompy zlozona w jedna po prawej stronie jedna od wspomagania a druga od podnosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj