Kas83

Ceny cigników 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kas83    0

witam czy ktoś się orientuje jakie są ceny nowych ciągników w 2018r

Edytowano przez Kas83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas83    0
8 godzin temu, cris10 napisał:

Zależy o jaki model ciagnika Ci konkretnie chodzi

Massey ferguson 5709 s 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYWI    9

Zetor proxima CL 100 koni ???


O Polska kraino! Gdyby ci rodacy, Co za ciebie giną, Wzięli się do pracy

I po garstce ziemi Z ojczyzny zabrali,Już by dłońmi swemi Polskę usypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Witam . Interesują mnie 3 modele traktorów. MF 5709S , Styer 4110 Multi , Case Luxxum 100. Czy ktoś kupował te modele w ostatnim czasie? W jakim wyposażeniu? Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Wizualnie najbardziej podoba mi się MF jednak większą zwrotność np. ma CASE i Stayer. W CNH jest silniczek 3,4 l a w MF 4,4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

MF ma nie tylko silnik o większej pojemności, ma znacznie większe dopuszczalne obciążenie tylnej osi, większe DMC, większy rozstaw osi, tylny tuz kategorii IIIN a nie II. MF-a bardziej można porównać do Claasa Ariona 430. Cena będzie znacznie odbiegać od ceny NH T5, Styer 4110 Multi, ale Luxxuma już niekoniecznie.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

NH T5 miałem tu na myśli tę wersję na EC, stąd zestawienie z Multi. Claas Arion 430 to też w sumie konstrukcyjnie mocniejszy traktor od MF 5709S, ale tej S-ce już bliżej do tego Ariona (generalnie identyczny tylny podnośnik, skrzynia biegów, zbliżony silnik) niż np. T5 EC.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29
42 minuty temu, Kos_pl napisał:

MF ma nie tylko silnik o większej pojemności, ma znacznie większe dopuszczalne obciążenie tylnej osi, większe DMC, większy rozstaw osi, tylny tuz kategorii IIIN a nie II. MF-a bardziej można porównać do Claasa Ariona 430. Cena będzie znacznie odbiegać od ceny NH T5, Styer 4110 Multi, ale Luxxuma już niekoniecznie.

Cenowo najlepiej wychodzi Luxxum potem Styer najdroższy MF. Nawet 25 tyś netto więcej w niemal identycznym wyposażeniu. Z podnośnikiem się zgadzam . CNH ma kategorię 2. MF 3 . DMC 8500 MF i 8000 Steyer i Luxxum . Co ciekawe MF  ma mniejszy podany udźwig 5200 od Steyer 5600 przy wadze katalogowej : MF 4800 a Steyer 4400.

Gabarytowo są zbliżone. Ja szukam ciągnika do opryskiwacza, nawozów, i do prac zielonkarskich dlatego wazny jest aspekt zwinności i komfortu pracy ( najwięcej motogodzin w gosp) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W takim razie brałbym tego który ma lepszą zwrotność. Steyr i Case mają skrzynię 32x32. Weź pod uwagę również jak daleko i jakiej jakości jest Twój lokalny serwis. Ciągnik to nie wszystko. Ważna jest też jego późniejszą eksploatacją.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

John Deere 6130R AutoQuadECO 24/24,TLS,opony 480-600 Michelin,felga spawana,amortyzacja kabiny,iTEC,AutoTrac Ready,układ pneumatyczny,stabilizator automatyczny,3 pary hydrauliki,pompa 114l,ładowacz 623R - 376tys. netto cena do negocjacji
dołożą jeszcze przedni TUZ w cenie ciagnika
dobra oferta?

Edytowano przez jurasman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96
JD 6175M autoquad plus ecoshift, fotel economy, szyba panoramiczna, tls, opony 650/65r42 i 600/65r28 michelin,hydrauliczne cieglo pompa 114l , 3 wyjścia hydrauliczne, pakiet zimowy , itec zaczep rolniczy i zaczep do pfzypeczep automat 9 punktowy, oświetlenie Premium, wiadomo skrętne błotniki fotel pasaazera, pneumatyka , to wszystko za 398 tys netto , drogo jak cholera i jeszcze podwyżka o jakieś 3 % ma być, myślę że sporo za dużo, co o tym sądzicie? Dealer twierdzi że już bardzo z ceny nie zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

Valtra N124 Active,skrzynia 30x30,3 predkości wałka,miekka ós i kabina, koła 480-600, pompa 90l,mocniejszy podnośnik,
dodatkowe oświetlenie,fotel pneumatyczny, fotel pasażera,
instalacja pneumatyczna 2-obwodowa,3 pary hydrauliki,szklany dach,
przedni TUZ, ładowacz Quicke Q5S CENA- 360 netto do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

wczoraj na warsaw games show  przy stoisku farming stymulator  było stoisko KUBOTA  z traktorami miedzy innymi kubota 170 km i gosc powiedział ze USA wycofuje sie całkowicie z norm emisji spalin ,  atu 170 km z 4 cylindrow pojemnosc ponad 6 litrow ale krutka dosc ta kubota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

Claas arion 620 na cebisie, amortyzacja osi i kabiny orientuje się ktoś ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Nie ma już modelu 620. Arion 610 w CIS+ z amortyzacją kabiny i osi s przednim TUZ ok. 350 000 zł netto, Arion 630 w takim samym wyposażeniu ok. 375 000 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

Przepraszam chodziło mi o 630. Patrzę, że  prawie100 k więcej niż 610 z ich  promocji na stronie  ( 283 tyś), chyba lekka przesada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

witam. szukam wszędzie opini na temat Johne Deere 6135M ale niegdzie nie mogę się doszukać. Jeśli są jacyś uzytkownicy to proszę o opinie. Za 300 netto można dostać go w dobrym wyposażeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
Dnia 5.11.2018 o 21:16, zipo1 napisał:

Przepraszam chodziło mi o 630. Patrzę, że  prawie100 k więcej niż 610 z ich  promocji na stronie  ( 283 tyś), chyba lekka przesada.

 

Ten z promocji nie ma nawet amortyzowanej osi. A z amo kabiną i osią, przedni TUZ wychodzi ok. 317 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj