patryk159

Burty do przyczep

Polecane posty

patryk159    3

Witam forumowicze! 

Mam do was pytanie a mianowicie czy interesowały by was takie burty lub z innym przetloczeniem? Proszę o opinię i czy ewentualnie by kogoś to interesowało. Dziękuję . Pozdrawiam.

IMAG1045.jpg

IMAG1044.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3
3 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Mi się podoba, a jaka cena mb?

Cena około 1400 komplet pomalowane podkładem i farba z zawiasami i zamknieciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3
5 minut temu, withanight napisał:

Blacha 1,5?

Blacha 2mm. Profil 50x50x3 lub 50x50x2

14 minut temu, soltys48 napisał:

komplet jakich wymiarów?na jaką przyczepę?

Akurat na tej jest 4.10x2 m ale można każdy wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Jeszcze nie ale się rozglądam, tak czy tak kupię najwyżej zardzewiałe zaskurniaki  wykopie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3
7 minut temu, Rolnik1973 napisał:

A nadstawki do burt będą w ofercie?

Zawsze można dorobić dodatkowo

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3
2 minuty temu, asharot napisał:

Burty są OK.

Do oferty dołóż szyber do zboża i balkonik z drabinką.

Szyberek jest z boku bo to na 2 strony wywrorka jest a drabinki jest zbyteczne gdyż akurat ta przyczdpa jest niska w wyższych oczywiście że jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
A dokładniej - to bliżej Łomży czy może wschodniej granicy? Jak bym np potrzebował nowe burty (same boki) do rozrzutnika czarna białostocka 3.5t to ile byś chciał za nie. Zastanawiam się jeszcze nad kwestią transportu. Ile takie burty mogłyby ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

@Aktis takie jak na tej prżyczepie z opcją  profila w 3 ścianie tylko na dole(na zawiasach) a reszta w ścianie dwojce+/-65 kg dłuższy bok. Całe w trójce ponad 70 kg.

Edytowano przez withanight

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3
1 godzinę temu, withanight napisał:

@Aktis takie jak na tej prżyczepie z opcją  profila w 3 ścianie tylko na dole(na zawiasach) a reszta w ścianie dwojce+/-65 kg dłuższy bok. Całe w trójce ponad 7o.

1 godzinę temu, withanight napisał:

@Aktis takie jak na tej prżyczepie z opcją  profila w 3 ścianie tylko na dole(na zawiasach) a reszta w ścianie dwojce+/-65 kg dłuższy bok. Całe w trójce ponad 70 kg.

Że ścianka 3 ważą około 85 kg kolego gdyż blacha na burtach ma grubość 2 mm

1 godzinę temu, Aktis napisał:

A dokładniej - to bliżej Łomży czy może wschodniej granicy? Jak bym np potrzebował nowe burty (same boki) do rozrzutnika czarna białostocka 3.5t to ile byś chciał za nie. Zastanawiam się jeszcze nad kwestią transportu. Ile takie burty mogłyby ważyć?

Powiat sokólski

Edytowano przez patryk159
Ze scianka 3 waza okolo 85 kg dluzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
3 godziny temu, daron64 napisał:

Ehh szkoda, że tak daleko :/

74 kg zakładając , że blachy na burcie jest nie wiele więcej niż 1 arkusz. Tak przyjąłem do obliczeń , ale wiem , że jest jej trochę więcej.

Źle zacytowałem posta ;)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3
1 godzinę temu, withanight napisał:

74 kg zakładając , że blachy na burcie jest nie wiele więcej niż 1 arkusz. Tak przyjąłem do obliczeń , ale wiem , że jest jej trochę więcej.

Źle zacytowałem posta ;)

Spokojnie kolego taki problem to nie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez menos
      zna ktoś ceny agregatu unia kombi 3.7 i 3 obracalne potrzebuje to do zetora proximy 8441
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Cena burt do pronara 6t bok z nadstawkami i tył.
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam do was pytanie czy macie jakieś proste sposoby na gięcie blachy w trapez ??? mam do remontu 3 przyczepy i chciałem zeby to jakoś wyszło a prosta blacha jest beznadziejna wizualnie niestety szukałem w okolicy zakładu żeby mi to powyginali ale nigdzie nie chcą się tego podjąć
    • Przez ManiakUrsus
      Siema mam zamiar zakupić do swojej przyczepy (autosan D46B) nowe burty tj. burty, nadstawki (30cm,35cm) i skos na plandekę i tu pojawia się problem bo jest kilka ofert i nie wiem którą wybrać czy mógłby ktoś pomóc w wyborze? Może kupowaliście już takie burty?
      Niżej dałem przykłady nad którymi się zastanawiam jeśli macie jakieś inne propozycje podawajcie je w komentarzach i proszę o sensowne odpowiedzi.
      http://allegro.pl/burty-do-przyczep-borty-d35-d47-d50-hl-8-bss-hw-6-i4025140146.html
      http://allegro.pl/burty-d47-d50-d732-hl-hw-bss-gratis-transport-i4026795746.html
      http://allegro.pl/burty-do-przyczep-d47-d50-hl-hw-bss-1-5-lub-2mm-i4036541416.html
      http://allegro.pl/burty-do-przyczepy-d47-hl-hw-blacha-1-5mm-lub-2mm-i4036602830.html
      http://otomoto.pl/producent-burty-przyczepy-boki-przod-tyl-d-47-d-35-d-50-borty-do-przyczep-i-inne-A387217.html
      http://allegro.pl/burty-boki-do-przyczepy-hw-hl-d55-d47-i-inne-i4044401001.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj