rolnik200m

Gdzie są jarmaki w małopolsce

Polecane posty

rolnik200m    45

Witam chciałbym się zapytać gdzie są jarmaki z cielakami w Małopolsce lub okolicach. Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

nie wiem czy nie łatwiej kupi w proszowicach niż u mnie w krzeszowicach. ogólnie zwierząt jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45
3 godziny temu, krzychu151515 napisał:

W wtorki Sucha Beskidzka a w czwartki w Wadowicach

a dużo tam cieląt jest w tej suchej i w tych Wadowicach

 

53 minuty temu, fubus84 napisał:

w poniedziałki w Krzeszowicach, ale rolników na nim z roku na rok to coraz mniej

Kiedy tam byłeś i ile tam może z cielaków jest

 

47 minut temu, darsonspire napisał:

Z wtorku na srode proszowice ale czy cielaki tam kupi to niewiem

A kiedy tam byłeś i ponowne pytanie ile tam może być cieląt

 

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

Jakoś koło kwietnia byłem. Znajomy czasem bywa z "ptactwem" i stad wiem, ze zwierzętami różnie bywa. Jak masz daleko to się nie wybieraj, bo możesz tak trafić że nie będzie żadnego cielaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Od domu 400km ale jadę do Katowic z towarem no to by wynosiło z ok 60-80km. Ale jak byłeś tam to był jakiś ładny towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

to nie wiem czy bym ryzykował. Hodowców u nas mało więc. Jak ktoś ma na zbyciu to przywiezie, ale nie ma tak, że zawsze jest jakiś cielak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

wszystkiego po trochu.

to jak bazar, do tego meble, barierki, kury króliki, jakąś maszynę, zboża, pasze dla zwierząt i produkcja regionalnych rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel_T-25A    22
w krzeszowicach jest pyta tylko kroliki kury kaczki gołębie i to nie za dużo słyszałem ze w pszczynie jest tylko nie wiem kiedy i w ktorąś niedziele w słomnikach, w 1i 3 niedziele w proszowicach ale wtedy drobnica i konie w tygodniu moze cos kupi w suchej juz tez tylko drobnica w wadowicach nie wiem bo dawno nie byłem ale predzej tam cos bedzie najlepiej objedz place autem i bedziesz wiedzial co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Kolego, jarmarki z cielętami w tamtych stronach to były, ale z 10-15 lat temu, teraz wszystko na telefon, rolnik dzwoni do handlarza ten przyjezdza pod dom i zabiera, kto by ci sie teraz na jarmark z cielakiem pchał

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel6200
      Gdzie znajduje się czujnik temp. w JD 6200? ciągnik oglądany kilkukrotnie nigdzie nie widać czujnika
      Proszę o pomoc
    • Przez gr_rat
      gdzie i czy w ogóle ubezpieczacie prasy od pożaru >? jak  +/- wychodzi to cenowo 
    • Przez marekbuli
      Witam Jak w temacie. Przyczepa 8 tonowa to ma z prawej strony przy przednim kole ale 60.11 to nie wiem. Pomocy
       Pozdrawiam
    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez mf387
      Witam. Przymierzam się do zakupu stołu do rzepaku do mojego john deere 1055. Mam jednak problem bo przeglądajać ogloszenia widziałem same duże stoły (powyżej 3,9m) a mój heder ma coś koło 3m koszenia. Znalazłem firme która by dorobiła stół lecz musze im dowieżć heder ponad 400km i kosztuje ponad 15tys zł.  Czy ktoś z was dorabiał gdzieś może taniej? A może ktoś planuje sprzedaż podobnego stołu w rozsądnych pieniądzach 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj