krystal1

jaki ciągnik kupić

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez agros99
      Witam. Chciałbym podpytac Forumowiczów, Jaki ciągnik wg. waszej opini najlepszy(najmniej awaryjny) o mocy 130-160 KM, w kwocie do 65000zł. Traktor potrzebny do orki, uprawy 60 ha. Wiem że w tej kwocie to w grę wchodzą Renault, Massey, Zetor 16245 oraz nasz ursus.
    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉
    • Przez zetor6211
      Witam ,
      Chciałbym się zapytać o opinie i poradę jaki traktor wybrać.
      Traktor chciałbym z turem gdyż mamy trochę warzyw i chciałbym sypać do big bagów.
      mam 20 ha ziemi i traktor będzie w połowie do transportu przyczep jak i uprawa.
      którą Renówkę bardziej polecacie 103.54 , 106.54 czy 110.54
      jak ze spalaniem tych traktorów i prędkością ??
      szukam tak do 40-60 tysięcy i Najważniejsze na co zwracać uwagę jak będę oglądał te egzemplarza bardzo to mi pomoże !
    • Przez Majkelo
      Panowie potrzebuje skuter do ''zwiedzania'' , objeżdżania, kontrolowania pól .
      Poszukuje jakiejś firmy lub osoby prywatnej,z okolic Kutna, Łowicza, Zgierza, Uniejowa, która SPROWADZA takie rzeczy z ZACHODU (chińczyk absolutnie nie wchodzi w grę)
       
      Załączone zdjęcie dla uwagi.
       
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj