Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Diwad890
      stosuje ktoś humus aktiv i aktiwit pm?jakie opinie macie o tym?
    • Przez kubatedi
      Cześć mianowicie mam żyto dankowskie diament jest niestety rzadkie i chciałbym jeszcze zaplikować na druga dawkę ok 200kg/h saletry amonowej 34N co da w przeliczeniu około 70N w czystym składniku i teraz moje zapytanie czy przed podaniem tej dawki mogę zastosować taki oprysk (tzn taką mieszaninę ) Creone 480sl+Jakiś nawóz makroelementowy  +karate zeon 100 cs ?
      Dzięki za odpowiedzi
    • Przez Challenger
      Witam!!!
      Tak jak w temacie mam pytanko odnosnie tych nawozow.
      Czy ktos z forumowiczow stosowal te nawozy???Jakie sa efekty po ich zastosowaniu w zbozach???Czy maja dos duzy wplyw na wyzszy plon???
      Chodzi mi tu glownie o nawozy tj.Plonwit Z,Siarczan Magnezowy Jednowodny,Alkalin PK 10:20,Fostar i Chelaty!!!
      Prosze o udzielanie informacji,poniewaz mam zamiar zastosowac te nawozy!!!

Pozdrawiam!!!
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam. Mam zamiar zastosować 1l plonvitu + 15 kg mocznika na hektar w jęczmieniu jarmy(faza końca krzewienia). Co sądzicie o takiej mieszance ?
    • Przez PIT84
      Witam
      Stosował może ktoś z was produkty firmy PRP. Będąc na targach odwiedziłem ich stoisko. Ja pod kukurydzę stosuję Polidap a oni proponują Explorer 10 N; 20 P. Twierdzą, że stosując ten wynalazek pobudza się lepsze pobieranie fosforu z gleby. Na poprawę struktury gleby też jakiś produkt chyba neosol. Lepiej działa niż wapno. Z tym drugim produktem spotkałem się. Znajomy stosował ale ma negatywne zdanie.  Jakie macie opinie o tych produktach. Ceny niestety są duże.