Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
2G3

Silnik w Claas Compact 25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
CLAAS
2G3    0

Witam!

Posiadam kombajn zbożowy Claas Compact 25, jednak jest w nim zamontowany silnik benzynowy od VW Garbusa 1.6. Jeśli ktoś posiada taki kombajn i mógłby mi pomóc to mam pytanie, jaki był oryginalny silnik montowany w tych Claas'ach? Wiem że 4 cylindrowy Perkins, jednak potrzebuję czegoś więcej na ten temat, tzn jego typu i dokładnego numeru, ponieważ chciałbym zakupić taki silnik.

Pozdrawiam.

claas26    0

Ja miałem Cometa też z takim silnikiem a dizla takiego zeby pasował to chyba bedzie Ci ciężko dostac.Ja obdzwoniłem chyba z 10 składów z uzywanymi czesciami i wszedzie mówili ze cięzko taki silnik juz spotkać zeby pasował w miejsce tamtego.Ja założyłem dizla 1,6 od golfa2 ale to jest duzo roboty przy tym a nie sprawował sie ten silnik za dobrze.

Wiadomość z agroFakt.pl

silnik VW garbusa był tam oryginalnie po prostu taka wersja

http://www.konedata.net/claas_compact.htm

tu masz inne silniki choć coś tam z tymi danymi mi nie pasuje

Tam w tych tabelach jest jeszcze jedna linijka ,,Alternativ hp" i tam pisze, że w 25-ce od 1975 jako alternatywny silnik był dostępny Mercedes 45 km. W tamtych czasach Mercedes chyba nie miał zbyt dużo modeli silników diesla o mocy 45 km sprzedawanych do Claasa. Może warto by było poszukać w tym kierunku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować