gadzet

T-150K gwałtownie zmienia biegi

Polecane posty

gadzet    59

Witam mam dylemat ze zmiana  biegów tych przy kierownicy mianowicie nie wiem czy powinno odbywać się to płynnie bez wyczuwalnego szarpniecia czy raczej może szarpać zwłaszcza przy redukowaniu na niższy bieg i nie ma czym się martwić. Proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59

Tak chodzi o te półbiegi. To w takim razie co może być przyczyną że tak gwałtownie je zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59

A jeszcze takie pytanie czy ktoś ma przerobione wspomaganie na orbitrol jeśli tak to jaki orbitrol i jaka pompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor7045xD
      Witam mam taki problem bo case sam sobie przeżuca pół biegi w sensie z 2 na 3 i 3 na 2 w sensie że jade i zaczyna świrować i przeżuca z 2 na 3 i 3 na 2 i tak non stop do zgłupienia. W czym szukać przyczyny ? w tym dżojstiku od przełączania czy gdzie ?
    • Przez bandit1945
      Witam.
      Dziś w moim ciągniku zaczęła podswiecac kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni i wtedy ciągnik sam zaczyna mieszać biegami tzn półbiegami.....
       
      Pomocy MF 3095 dynashift
    • Przez Martinezoo
      Witam . Mam problem z moim Mf mianowicie po umyciu nie chce zmieniac biegów pół biegi sie zmieniaja jazdy przod 
      VID_20190424_160149.mp4  tył jest czy ktos miał taki przypadek przed myciem biegi chodziły wszystko było lala
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj