Ferdek07

Płatność do krów a PROW 2004-2006 i PROW 2007-2013?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    67

http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna-i-krajowa/platnosci-bezposrednie/platnosc-do-krow-i-owiec.html

O co chodzi z zapisem:

Płatność do krów nie przysługuje do zwierząt, które w roku 2010 są zadeklarowane we wnioskach o przyznanie:

* płatności z tytułu realizacji przedsięwzięć rolnośrodowiskowych i poprawy dobrostanu zwierząt (PROW 2004-2006)

* płatności rolnośrodowiskowej (PROW 2007-2013).

To jeśli jaki kolwiek pakiet rolnośrodowiskowy mam to nie przysługują, czy tylko jeśli ktoś ma lokalne rasy bydła, oraz co to jest ten prow 2004-2006 i po co to jeszcze wymieniane jest we wniosku? czy to dotyczy jeszcze budowy płyt gnojowych itp. w 2006r?

Roman84    0

Jezeli ktos otrzymuje platnosci rolnosrodowiskowe na lokalne rasy bydla (okolo 1100 zl) np. polska czerwona z Prow 2004-2006 lub z Prow 2007-2013 to na te same sztuki nie moze otrzymac wsparcia spececjalnego do krow 141 euro.

Ferdek07    67

a w niskotowarówce jeśli ktoś za niskotowarówkę kupił krowę ( a wielu tak zrobiło) to do tej sztuki nie dostanie dopłaty?

a pakiety rolnośrodowiskowe jak poplony łąki ekstensywne itp. nic do tego nie mają?

Wiadomość z agroFakt.pl

kasetka    0

niskotowarówka tu nie ma nic do rzeczy, pakietu rolnośrodowiskowe też nie. chodzi tylko o to by na tę sama sztukę bydła nie wziąć dwa razy kasy: raz z płatności PKO a drugi raz z pakietu rolnośrodowiskowego 7 (ochrona lokalnych ras zwierząt) PROW 2007-2013 lub pakietu G01 PROW 2004-2006 :mellow:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez alvaroalvaro78
      Dziś przyszła forma papierowa także wątek czas zacząć...
    • Przez tomn95
      Czy jest możliwość na dofinansowanie takiego działania z któregoś z programów? Czy wszystko opiera się na poprawnie napisanym biznesplanie? 
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez lusssak
      3. Działanie
      „Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” Pomoc ta adresowana będzie do rolników, członków gospodarstw wiejskich, ubezpieczonych w systemie ubezpieczeń społecznych KRUS, którzy decydują się na podjęcie działalności pozarolniczej. Pomoc będzie wypłacana w formie premii – do 100 tys. zł, co najmniej w dwóch ratach w okresie maksymalnie pięciu lat.
      Zakłada się, że pomoc będzie mogła być przyznana, jeżeli:
      miejsce prowadzenia działalności będzie znajdować się na obszarze wiejskim;
      operacja będzie realizowana poza obszarem miast;
      zaplanowane zostanie utworzenie co najmniej jednego miejsca pracy w przeliczeniu średniorocznym (również samozatrudnienie);
      Pomoc będzie mogła być przyznana beneficjentowi tylko jeden raz w okresie realizacji Programu.
      Jednym z warunków przyznania pomocy będzie przedłożenie biznesplanu.
      Wypłacenie ostatniej raty uzależnione będzie od prawidłowej realizacji biznesplanu.

Witam. Natknąłem się ostatnio na powyższy program. Może zna ktoś więcej szczegółow dotyczących jak to mniej więcej będzie wyglądać. Z tego co sam ustaliłem, będzie to coś w stylu młodego rolnika, tylko że na założenie firmy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj