Misiaczek57

jaguar 860 łożyska w przystawce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Misiaczek57    5
Witam może ktoś z użytkowników forum wymieniała łożyska na walcu zgniarajacym kukurydzę w przystawce przed nożami wie jak wymienić. Czy należy rozebrać z dwóch stron i. jak zdjąć ta przekładnie z boku ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez T171
      WITAM ,odnosnie mojej Valtry T171 ,czy słyszał może ktoś o takiej usterce jaką opisuje? co mogło być przyvzyną? wada fabryczna czy moze słaby materiał?sam jestm operatorem i dbam o nią jak o dziecko ma 1300mth i wszystkie przeglady robie w ASO i przepłacam oczywiscie..ale dlaczego mogło wyrwać obudowe łożyska z przedniego mostu?
    • Przez Kredens1337
      Witam,
      potrzebuję 4 rzędowej sieczkarni do kukurydzy. Do tej pory kosiliśmy pottingerem gt, ale że ilość kukurydzy do koszenia z roku na rok zbliża się do 20 ha, pora na coś większego. Niestety w promieniu 100 km tylko jedna firma świadczy usługi koszenia, a jako że w mojej okolicy nie ma większych hodowców spodziewać ich mógłbym się co najwyżej w listopadzie, bo w sezonie nikt nie będzie gnał sieczkarni przez 2 powiaty.
      Tak jak pisałem, potrzebuję 4 rzędowej sieczkarni, ponieważ obsiewamy kukurydzę 4 rzędowym siewnikiem. Zależy mi na dobrej jakości sieczce, co najmniej to co wychodziło z pottingera gt. Mile widziany podbierak do trawy no i cena do 40 tys. 

I teraz tak, są dwie opcje:
      1.mengele sh30,kuhn mc 180 (jeśli ares 826 utarga ją na przednim womie, bo jazda do tyłu przez kiladziesiąt godzin jest dobra chyba tylko dla kaskaderów.) Niestety ciężko o ten model w polsce, nie wiem czy ma cepy, ale za to prosta konstrukcja, przy zakupie nie muszę się martwić o stan silnika, układu jezdnego,  hydrauliki etc...
       2.samojezdna - tu rodzą się obawy, więcej rzeczy może się popsuć, naprawy drogie lub bardzo drogie. 4 rzędowe maszyny są raczej starsze, pewnie ciężko o zakup jakichś pierdółek, bo zakładam że noże i podobne części są. Zależałoby mi na jak najmniejszej maszynie, ekonomicznej, bo i tak nie ma perspektyw na usługi. Na plus, to jeden traktor do transportu więcej, bo zwolniony z ciągania sieczkarni.
      W co celować, doczepiana, a może samojezdna? Jaka marka ma najlepsze zaplecze z częściami, czy mała sieczkarnia samojezdna musi być koniecznie stara, będzie mieć gniotownik? 
      Pozdrawiam!

• Przez richtik
      Witam, posiadam dwie sieczkarnie claas jaguar 820 przystawka ru450 i 850 z kemper 4500. Planuję  wymienić ru na kempera 4500 a do jaguara 850 kupić kempera 360 ponieważ jazda w 6ciu rzędach z prędkością 7-8km/h jest strasznie męcząca. Moje pytanie brzmi czy to dobry pomysł? 820tka zostanie najwyżej 2 sezony później kupię jakąś 870-890...
    • Przez adrian123292
      Witam forumowiczów.  Mam problem z sieczkarnią Claas jaguar 880. Otóż przy włączaniu bębna jest straszne szarpniecie, mało co tarczy nie zerwie. Na zimnym silniku i oleju jeszcze jako tako idzie włączyć a jak sie rozgrzeje to potrafi zadusić silnik i trzeba włączać wyłącznikiem na dwa razy. Do tej pory wymieniłem akumulator hydrauliczny na nowy. Nie oryginalny ale o takich samych parametrach ale nic się nie zmieniło.  Wymieniłem też pompę hydrauliczną bo już siadała i filtry hydrauliczne i nadal żadnej zmiany. Czysciłem elektrozawory i nadal nic.. Już mi ręce opadaja i nie wiem co z tym robić.. Boję się że w końcu cos sie tam urwie w środku sezonu i będzie po robocie.. Jak myślicie czego to może byc jeszcze przyczyna? Prosze o pomoc.
    • Przez Miotrek
      Witam
      Mam zamiar kupić jaguara 695 mega na hydrostacie z przystawka ru 450. W okolicy jest jedyna sieczkarnia, która po prostu się nie wyrabia i duzo rolników na tym cierpi, m.in. w tamtym roku gdyż był bardzo ciężki ...  Powie mi ktoś na co szczególnie zwracać uwagę przy kupnie takiej sieczkarni ? z góry dzięki za odpowiedz
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj