News
seba25

t25 wyskakujący rewers przy zjeździe z góry

Polecane posty

seba25    3
Witam mam problem z rewersem, wyskakuje tylko podczas zjeżdzania z góry przy podjeździe nie ma takiego problemu proszę o porady.

volvo    44

sprawdź stan sprężynek blokujących biegi, jak nie pomoże to rozbiórka skrzyni biegów

seba25    3
Skrzynia była remontowana wymieniłem sprężynkę,kulkę,listwę blokującą,założyłem nowy wałek wodzika i nic biegów nie wyrzuca tylko ten rewers.

Wiadomość z agroFakt.pl

volvo    44

bo na rewers idzie największe obciążenie...blokada biegów dobrze wyregulowana?

seba25    3
wkręciłem tą dzwigienkę prawie do końca ale nie wiem jak to powinno być prawidłowo ustawione

volvo    44

tak by tylko przy wciśnietym do końca pedale sprzęgła dało sie włączyć biegi. musisz to sprawdzić ja jest w twoim rusku.

seba25    3
Niestety nie orałem ostatnio trochę przestawiałem wtedy tą blokadę ale to nic nie dało i wyskakuje dalej,chyba będę musiał rozbierać skrzynię z powrotem bo już nie wiem co mu dolega.

mateuszu18    7
tak na oko nie ustawisz tego . najlepiej jest wyciągnąć pierwszy wodzik , kulkę i sprężynę . wtedy widzisz jak porusza się ta listwa co blokuje biegi . i dopiero teraz ustawiasz ciegielkiem tak aby przy puszczonym sprzęgle był cały otwór zasłonięty przez tą blokadę.

seba25    3
Trzeba będzie tak spróbować ale chyba to coś z rewersem bo jak przeżuce zadaleko wajche to zgrzyta dopiero jak troche cofne to dopiero ciągnik rusza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam,chciałbym się zapytać na co zwrócić uwagę przy zakupie zetora 7745 bo mam na oku już 4 egzemplarz tak ze chciał bym o rade.

• Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
    • Przez RAFALW
      Witam , dzisiaj wezwano mnie do armiru , poinformowano mnie iż nie otrzymam części dopłaty do buraka cukrowego gdyż dołączona umowa z cukrownią do wniosku opiewa na 2,4 ha a we wniosku podałem 4 ha buraka .Wniosek wypełniał pracownik ODR i dołączając umowę dodał plik nie z moją umową na 4 ha , lecz z umową gościa mieszkającego 3 wioski dalej na 2,4 ha , oczywiście za wypełnienie wniosku zapłaciłem Odr-owi .Armir straszy mnie sankcjami wieloletnimi , ja prawdopodobnie jestem stratny ok 2400 zł . Zdałem się na pomoc " fachowców z ODR" ufając że wszystko będzie jak należy a tu przez dodanie nie tej umowy do wniosku kłopoty , strata dotacji i nerwy .Miał może ktoś podobny przypadek? Jak ten temat ogarnąć? .Pozdrawiam forumowiczów oraz pracownika ODR
    • Przez Hari123
      Witam temat moze i prosty dla co niektorych ale mam problem z sprzeglem w t25 otoz po wcisnieciu sprzegla do konca majac ciagnik na biegu wszystko jest ok, ale po dodaniu gazu ciągnik sam jedzie tak jakby sprzeglo nie było do końca wcisniete. W tym roku podczas remontu wymieniłem na nowe osobiście koło zamachowe, tarcze sprzegłową, docisk, łabki, łożysko w skrócie wszystko co z sprzeglem związane, przejechane mam teraz ok 30mth i dopiero teraz cos jest nie tak, dodam że sprzeglo dzisiaj regulowalem od nowa bez większych efektów, proszę o radę  
    • Przez zielo0ony
      Witam, chciałbym zamontować do zbieracza warzyw skrętna oś. Maszyna typu amac czy GRIMME gdzie nie ma osi przez całą szerokość maszyny. Są tylko półosie przyspawane do ramy. Problem pojawia się od czego można dorwać w miarę tanio takie zwrotnice. Chodzi o coś w miarę mocnego . Macie jakieś pomysły ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.