Skocz do zawartości
News
seba25

t25 wyskakujący rewers przy zjeździe z góry

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seba25    3
Witam mam problem z rewersem, wyskakuje tylko podczas zjeżdzania z góry przy podjeździe nie ma takiego problemu proszę o porady.

volvo    44

sprawdź stan sprężynek blokujących biegi, jak nie pomoże to rozbiórka skrzyni biegów

seba25    3
Skrzynia była remontowana wymieniłem sprężynkę,kulkę,listwę blokującą,założyłem nowy wałek wodzika i nic biegów nie wyrzuca tylko ten rewers.

Wiadomość z agroFakt.pl

volvo    44

bo na rewers idzie największe obciążenie...blokada biegów dobrze wyregulowana?

seba25    3
wkręciłem tą dzwigienkę prawie do końca ale nie wiem jak to powinno być prawidłowo ustawione

volvo    44

tak by tylko przy wciśnietym do końca pedale sprzęgła dało sie włączyć biegi. musisz to sprawdzić ja jest w twoim rusku.

seba25    3
Niestety nie orałem ostatnio trochę przestawiałem wtedy tą blokadę ale to nic nie dało i wyskakuje dalej,chyba będę musiał rozbierać skrzynię z powrotem bo już nie wiem co mu dolega.

mateuszu18    7
tak na oko nie ustawisz tego . najlepiej jest wyciągnąć pierwszy wodzik , kulkę i sprężynę . wtedy widzisz jak porusza się ta listwa co blokuje biegi . i dopiero teraz ustawiasz ciegielkiem tak aby przy puszczonym sprzęgle był cały otwór zasłonięty przez tą blokadę.

seba25    3
Trzeba będzie tak spróbować ale chyba to coś z rewersem bo jak przeżuce zadaleko wajche to zgrzyta dopiero jak troche cofne to dopiero ciągnik rusza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lorak1980
      Witam serdecznie,
      panowie zwracam się z prośbą do szpeców co się może dziać ze skrzynią biegów w T25 na dwie wajchy, otóż zimą była robiona skrzynia tzn. wymieniane tulejki na rewersie plus wymiana łożysk na wałku pośrednim i wymiana podkładek ponieważ stare się wytarły. Wszystko ładnie dotoczone nasmarowane złożone skrzynia chodzi dość cicho, biegi ładnie wchodzą do wczoraj przy pracy z kultywatorem zaczęło przy napędzie na przód zgrzytać na tył jedzie ok. Oczywiście po zdjęciu podłogi luz na podkładkach od strony zabezpieczenia. Pamiętam stary wałek pośredni wyjęty był bo urwane było blokowanie podkładki po prawej stronie i od tamtej pory po zakupie nowego wałka trzeba wyjąć wszystkie podkładki do regulacji pod obudową łożyskiem bo niestety nie idzie wyregulować wałka by z lekkim oporem się kręcił. Bez podkładek jest idealnie po środku. Pytanie dlaczego tak szybko wytarło podkładkę? a może coś rozpiera bardzo na koło na przód co myślicie?
    • Przez adamek1942
      Witajcie nie wiedziałem gdzie napisać taki temat wiec napisałem go tu ;] jak tam macie przekonanie co do smarowanie silnika na wysokich pryzmach 2 metrowych ??  jak myślicie odczuje takie coś silnik ?? czy zajechał ktoś z was już silnik przy ubijaniu kopca ?? 
    • Przez leoon17
      Witajcie proszę o pomoc w wyborze prezentu z działu elektroniki. Mój ojciec jest zapalonym elektronikiem i chciałem mu zakupić w tej dziedzinie nową zabawkę 
      Moglibyście doradzić coś https://diolut.pl/stacja-lutownicza-c-3_787.html dla niego?! 
    • Przez hopper5
      Witam. Problem z rewersem. Podczas manewrowania po podwórku zanikł rewers do przodu. Działa tylko do tyłu, ten przy kierownicy bo jeżeli wrzuce do tyłu przy kierownicy to mogę przerzucić jazde do przodu na multikontrolerze. Ale jeżeli zaniknie też do tyłu to wtedy juz wogle nie ruszę. Bezpieczniki sprawdzone cale. Czy może to być wina dźwigni?
    • Przez MarcinSp10
      Witam potrzebuje rady od fachowca co ma swojego wladka pare dobrych lat. Sam ostatnio kupilem juz  2 wladka i szukam osoby ktora pomoze mi z elektryka. Niedziala mi w srodku ani oswietlenie ani nadmuch klikalem ten bialy guzik ( chyba bezpiecznik) a obok caly wlacznik i zadnej reakcji. Niewiem za co sie tam zabrac jakby ktos powiedzial co sie z czym je to bylbym bardzo wdzieczny. Zalezy mi aby w nim wszystko działało jak od nowosci

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.