kajperos

Zestaw wspomagania z zenox.pl

Polecane posty

Bartek933    5391

Zobacz w sklepdlarolnika, jestem wręcz pewien że będzie tam taniej o ile będzie produkt

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Tak jak Bartek polecam sklepdlarolnika.pl, mają fajne przemyślane zestawy w rozsądnych cenach, i co ważne węże mają zakuwane z solidnym zapasem, można ułożyć jak się chce, a nie jak inne zestawy że każdy wąż 5cm za krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Czy ja jestem ślepy czy nie widać do czego to jest? 

Ja kupiłem z 2 miesiące temu ze sklep dla rolnika wspomaganie do C-385 za nie całe 2200 zł na allegro. Przesyłka na drugi dzień była u mnie. Pomoc przez telefon przy montażu. Wszystkie śruby nakrętki i wszystko co potrzebne w zestawie. Polecam.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Ja też jak grubsze zakupy z hydrauliki to tylko Agricola. Wszystko mają od ręki ceny też niełe i jeszcze można ponegocjować- to co lubię najbardziej..


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Przede wszystkim najważniejsze to wiedzą co sprzedają, mówisz im ogólnikowo co chcesz, i wiedzą czego oczekujesz, a nie jak czasem 15minut tłumaczysz i gość rozkłada ręce bo nie wie o co chodzi. Co do cen-nawet poszczególne pierdoły opłaca się u nich zamówić, dodając koszt wysyłki wychodzi taniej niż w lokalnym Grene, i nie trzeba nigdzie jeździć, paczka na drugi dzień w domu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, kajperos napisał:

ja poprostu pytam czy działa jak należy tych co posiadaja ...

Twoje pieniądze -> Twoja decyzja 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

A ja Ci doradzę abyś dobrze zastanowił się nad wspomaganiem, 

Sam posiadam i dla mnie jest to mało pożyteczne,

Za te pieniądze wolał być zakupić kolumnę od C360 i ja założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal3512
      Witam
      Odkąd kupiłem zetora cały czas kapie mi olej do wspomagania.
      Wyciek jest z głowiczki dokładniej z okolic sworznia kulistego oraz delikatny wyciek z siłownika dokładnie w miejscu gdzie ściskamy go obejmą chyba z zaworu suwakowego.
       Kupiłem zestaw naprawczy - oring na zawór suwakowy, podkładki miedziane + osłony pyłoszczelne,  całość poskładałem, sworzeń w miarę ciasno chodzi ale niestety dalej jest wyciek.
      Czy ktoś miał taki ? Zastanawiam się czy to juz czas na zakup nowej głowiczki ale chce się upewnić tutaj na forum
      Proszę o rady, pozdrawiam 








    • Przez lazik11441
      Witam, chcę kupić zestaw uprawowo siewny do siewu zboża, rzepaku. jaki wybrać? pottinger terrasem, vaderstad spirit, amazone cirrus, kverneland, horsh pronto? :) będzie pracowal na roznych glebach, od piachow do ciezkiego iłu, będzie stosowany po orce i bezorkowo, koniecznie z podsiewem nawozu, najlepiej 3 metrowy gdyż ppsiadam opryskiwacz 21 metrów i nie chcial bym się bawic w pol siewnika itp :) także chodzi mi o opinie posiadaczy jak i jaki siewnik się sprawuje? i jeszcze chcialbym wiedzieć jaka cena jeżeli ktoś może niech podaje :) z góry dziękuję za podpowiedzi :)
    • Przez ADIOJCIEC
      Witam mam pytanie czy ktoś demontował siłownik wspomagania w ciągniku jak w tytule z resorowana osią i tuzem fabrycznym proszę o jakiś wskazówki będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
    • Przez tomaszt135
      Witam,
      Mam problem z rozebraniem siłownika wspomagania w renault 8514. Po wstępnych oporach obraca się zewnętrzna część siłownika, ale nie chce się rozkręcić. Może ktoś już taki rozbierał i poradzi jak to zrobić lub ma rysunek złożeniowy z którego będzie wynikało jak się go rozbiera. Może ukryta jest gdzieś jakaś zawleczka, którą trzeba wyjąć? Z góry dziękuję. 


    • Przez Hadzik
      Witam. Mam problem z silownikiem wspomagania od 6910'. Cieknie z prawej strony. Chciałem wyciągnąć go i zobaczyć co i jak. Próbowałem odkręcić prawą główkę(przegub) aby cokolwiek wymienić wrazie co i niestety nic z tego. Lewa główka(przegub) odkrecil sie od silownika wiec z prawej strony wybilem końcówkę drążka aby cały siłownik wyciągnąć. Tutaj nastal problem. Nie moge wyciągnąć siłownika. Nie idzie go wgl wybic. Kiedy dochodzi  siłownik do konca obudowy tak jakby sprezynuje i odbija. Odkrecilem nawet cztery śruby obudowy widoczne na zdjeciach.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj