kajperos

Zestaw wspomagania z zenox.pl

Polecane posty

Bartek933    2187

Zobacz w sklepdlarolnika, jestem wręcz pewien że będzie tam taniej o ile będzie produkt

• Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

bratrolnika    4498

Tak jak Bartek polecam sklepdlarolnika.pl, mają fajne przemyślane zestawy w rozsądnych cenach, i co ważne węże mają zakuwane z solidnym zapasem, można ułożyć jak się chce, a nie jak inne zestawy że każdy wąż 5cm za krótki

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    1620

Czy ja jestem ślepy czy nie widać do czego to jest? 

Ja kupiłem z 2 miesiące temu ze sklep dla rolnika wspomaganie do C-385 za nie całe 2200 zł na allegro. Przesyłka na drugi dzień była u mnie. Pomoc przez telefon przy montażu. Wszystkie śruby nakrętki i wszystko co potrzebne w zestawie. Polecam.

czesio200    1837

Ja też jak grubsze zakupy z hydrauliki to tylko Agricola. Wszystko mają od ręki ceny też niełe i jeszcze można ponegocjować- to co lubię najbardziej..

czesio200

bratrolnika    4498

Przede wszystkim najważniejsze to wiedzą co sprzedają, mówisz im ogólnikowo co chcesz, i wiedzą czego oczekujesz, a nie jak czasem 15minut tłumaczysz i gość rozkłada ręce bo nie wie o co chodzi. Co do cen-nawet poszczególne pierdoły opłaca się u nich zamówić, dodając koszt wysyłki wychodzi taniej niż w lokalnym Grene, i nie trzeba nigdzie jeździć, paczka na drugi dzień w domu

• Like 1

sumek666    1620
1 godzinę temu, kajperos napisał:

ja poprostu pytam czy działa jak należy tych co posiadaja ...

Twoje pieniądze -> Twoja decyzja 

Mikua    11

A ja Ci doradzę abyś dobrze zastanowił się nad wspomaganiem, 

Sam posiadam i dla mnie jest to mało pożyteczne,

Za te pieniądze wolał być zakupić kolumnę od C360 i ja założyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolpio18
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 4512 wymieniłem orbitrol oraz siłownik i nadal kreci się ciężko co moze być tego przyczyną?
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .

Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365

• Przez RafaSadowski
      Witam  chciałbym zakupić zestaw uprawowo-siewny z wydzwigiem do siewnika i nie wiem jakiej firmy wybrać   
    • Przez proxima64
      Witam panowie. Mam mały dylemat. Posiadam ciągnik Zetor proxima 6441 turbo z 2008r i zastanawiam się nad kupnem agregatu uprawowo siewnego. I tu zaczyna się problem. Posiadam siewnik amazone d7 specia lI 3m którym wykonuję ścieżki technologiczne na 12 m bo dobrze do nich pasuje (i mam taki opryskiwacz i rozsiewacz). I chciałbym do tego siewnika dokupić agregat siewny ale nie wiem czy proxa da radę. Teraz aktualnie ciągam agregat warki przedni wał 30 łap i 2 rzędy wałków z tyłu i nie ma z nim problemu (jeżdżę 4 szosową w 6 biegowej skrzyni). Myślałem nad agregatem takim jak ten http://olx.pl/oferta/nowy-agregat-uprawowo-siewny-dziekan-jaguar-lux-2-7m-hydropack-CID757-IDbWU33.html#d7f52f54e3
      Ten akurat ma 2,7m, 3Mm ma 2 łapy więcej i jest 20 kg cięższy. Agregat 3m bardzo lekki i ma małe zapotrzebowanie na moc. WG mnie agregat ma służyć do wyrównania pola przed siewem i rozdrobnienia brył (Zawsze po orce przed siewem bronuje aby lepiej zagęścić glebę, rozbić bryły na rędzinie i wyrównać wstępnie glebę aby OPADŁA po orce), a nie do głęboszowania jak to niektórzy ustawiają agregat na 12-15 cm i potem się dziwią że mają kiepskie wschody. Panowie powiedzcie jakie jest wasze zdanie na ten temat
    • Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/zestaw-uprawowo-siewny-2-5m-CID757-IDriL8d.html#:f4ee94d1a5#gallery

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.