Skocz do zawartości
kajperos

Zestaw wspomagania z zenox.pl

Polecane posty

Bartek933    869

Zobacz w sklepdlarolnika, jestem wręcz pewien że będzie tam taniej o ile będzie produkt

• Like 1

bratrolnika    3207

Tak jak Bartek polecam sklepdlarolnika.pl, mają fajne przemyślane zestawy w rozsądnych cenach, i co ważne węże mają zakuwane z solidnym zapasem, można ułożyć jak się chce, a nie jak inne zestawy że każdy wąż 5cm za krótki

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    252

Czy ja jestem ślepy czy nie widać do czego to jest? 

Ja kupiłem z 2 miesiące temu ze sklep dla rolnika wspomaganie do C-385 za nie całe 2200 zł na allegro. Przesyłka na drugi dzień była u mnie. Pomoc przez telefon przy montażu. Wszystkie śruby nakrętki i wszystko co potrzebne w zestawie. Polecam.

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

kajperos    0
ja poprostu pytam czy działa jak należy tych co posiadaja ...

czesio200    1540

Ja też jak grubsze zakupy z hydrauliki to tylko Agricola. Wszystko mają od ręki ceny też niełe i jeszcze można ponegocjować- to co lubię najbardziej..

czesio200

bratrolnika    3207

Przede wszystkim najważniejsze to wiedzą co sprzedają, mówisz im ogólnikowo co chcesz, i wiedzą czego oczekujesz, a nie jak czasem 15minut tłumaczysz i gość rozkłada ręce bo nie wie o co chodzi. Co do cen-nawet poszczególne pierdoły opłaca się u nich zamówić, dodając koszt wysyłki wychodzi taniej niż w lokalnym Grene, i nie trzeba nigdzie jeździć, paczka na drugi dzień w domu

• Like 1

sumek666    252
1 godzinę temu, kajperos napisał:

ja poprostu pytam czy działa jak należy tych co posiadaja ...

Twoje pieniądze -> Twoja decyzja 

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

Mikua    11

A ja Ci doradzę abyś dobrze zastanowił się nad wspomaganiem, 

Sam posiadam i dla mnie jest to mało pożyteczne,

Za te pieniądze wolał być zakupić kolumnę od C360 i ja założyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolpio18
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 4512 wymieniłem orbitrol oraz siłownik i nadal kreci się ciężko co moze być tego przyczyną?
    • Przez Trojan
      Witam, jestem w trakcie zakładania wspomagania do władka i mam pytanie co do pompy, żeby zamontować pompe tak jak na zdjęciu poniżej muszę kupić pompe nsz10 prawą czy lewą? Wydaje mi się że prawą ale nie jestem w 100% pewien

• Przez Andrzej-7211
      Szukam zestawu uprawowo-siewnego obojętnie jakiej marki o szerokości 2,7-3, cena tego zestwu ma nie przekraczać 20tys.zł. Zestaw będzie pracował z ciągnikiem MTZ 82 TS. Interesują mnie nowe oraz używane zestawy. Zestaw ma pracować na 20ha gospodarstwnie.
      A zastanawiałem się nad zestawem Unia ECO 2005r za 15000tys.zł
      Mam pytanie czy rusek pociągnoł by agregat staltech o szerokości 2,7 z poznaniakiem? Bo sprzedawca powiedział że nie da rady podnieść.
    • Przez 1rajdzik
      Zestaw uprawowo-siewny RABE (w mojej galerii) posiada hydrauliczny napęd turbiny, który wymaga układu Load Sensing. Mój Massey jest już pełnoletni a w tamtych czasach wystarczył WOM. Na razie nie stać mnie na wymianę ciągnika, sądzę jednak, że w ciągu 2-3 lat to nastąpi. Do tego czasu muszę sobie jakoś poradzić. Już przy decyzji zakupu wiadomo było, że należy zainstalować zewnętrzny układ hydrauliczny. Ogólnie pomysł ok, a w szczegółach:
      - nie chcę montować zbiornika, teoretycznie musiałoby być ok. 100 oleju by utrzymać odpowiednią temperaturę,
      - 100 oleju + zbiornik daje ponad 100 kg drogiego i zbędnego balastu.

Ostateczna wersja jest następująca:
      Pompa na wyjściu WOM brony: KAZEL 2040, najbardziej odpowiednia, wolnoobrotowa, pracuje już przy 300/min, a na 540 daje blisko 30 l oleju na minutę. Jest to ważne ponieważ będę pracował z broną przy każdej dostępnej prędkości obrotowej ze względu na zróżnicowanie gleb.

Olej ma pochodzić z ciągnika, z korka spustu, znajdującego się na wysokości ok. 55 cm od podłoża. Wysokość górnego poziomu oleju to ok. 78 cm od podłoża. Pompa będzie się unosić w górę do ok. 1 m. Wąż ssący ok. 2,5 m.

Najważniejsze pytanie: czy pionowa mobilność pompy względem poziomu oleju w zbiorniku wpłynie na jakość jej pracy ?
      Proszę o poważne odpowiedzi.
    • Przez Zico99
      Witam ma ktoś może zestaw agromasza SN300? Mianowicie mam dylemat co kupić. Chciałbym kupić SN300 wszystko na talerzach, ale nie wiem czy warto to będzie rozłanczać do talerzowania sciernika po żniwach.Nie wiem czy kupić SN300 czy agregat uprawowo-siewny talerzowy z packerem hydropackiem + siewnik też na talerzach.Dajcie swoje opinie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.