SzymonKrl

Pękające uchwyty cylinderka

Polecane posty

SzymonKrl    0

po raz kolejny pękł mi ucwyt cylinderka wyrwało 1 strrone, robie to już 3 raz kupuje nowe uchwyty, a to dalej robi to samo najlepiej jak b w ogóle nie hamować bo pęknie po muśnięciu pedału. Czy ktoś to wzmacnia, przerabia, albo zna firmę która produkuje takie co nie pękają. błagam pomocy bo już nie mam sił na to już sb dźwig silnikowy kupiłem żeby scągać zwolnice bo tego robić samemu inaczej się nie da

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pierwsze słyszę żeby jakiś uchwyt pękał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

pęka, sami wywaliliśmy taki uszkodzony, choć pewnie chodził od nowości
poszukaj części z demontażu, może jakość nowych jest problemem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Domyślam się że to mocowanie pęka od jakiegoś czasu, wczesniej było wszystko dobrze np coś było wymieniane bęben hamulcowy albo szczęki hamulcowe. Gdzieś musi być przyczyna, na pewno nie w mocowaniu tłoczka hamulcowego. Jak koledze pęka raz za razem to musi być jakaś przyczyna, ja mam ursusa z 1971 roku i nigdy mi nic nie pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek154a    3

Witam. Czy rozwiązałeś problem z pękającym uchwytem? Miałem ten sam problem od nowości, co 2 lata był wymieniany w lewym kole. Sam doszedłem do w niosku o przyczynę. Przyczyną były szczęki hamulcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raf21
      witam koledzy powiedzcie mi co może być nie tak ze pękają mi łańcuchy. wymieniłem w tym toku 3 łańcuchy bo był juz rozciągnięte , założyłem nowe i gdy prasuje to po pewnym czasie bez żadnego oporu pęka któryś łańcuch z tych trzech nowych .dodam ze jak były te stare wyciągnięte założone to nic się nie działo choć wychodziły na zęby, a te nowe pasują wszędzie dobrze a je urywa. co może być nie tak pomocy?????????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj