grzesiekxy

New Holland T4s

Polecane posty

grzesiekxy    24

Witam posiada już ktoś T4s ? Mam go od 2 tygodni i narazie odczucia pozytywne.Czy ktoś zakładał już do niego tura? Jak pracuje u was silnik ?U mnie na niskich obrotach ,gdy ma ciężej zaczyna lekko klekotać .też tak macie?

pawelmf    63
dopiero miałeś dyskusję pod zdjęciem nh t4.75s na temat tura. a propos tura sam jak dostanę pieniądze z młodego rolnika to zamierzam właśnie kupić takiego z turem. Mam niskie obory a bydło stoi na głębokiej ściułce i wybieram turem 330

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mysza103
      Tak jak w temacie . Który wybrać ,ma być nowy
    • Przez Cezar81
      Witam szanownych kolegów czy może ktoś coś na temat
      New Holland T7540
      w polskim internecie malizna może ktoś go użytkuje, musze kupić coś o tej mocy i zastanawiam się nad dwoma :
      https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7540-sprowadzony-miekka-os-miekka-kabina-2009r-CID757-IDsCw0t.html
      https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7040-sprowadzony-miekka-os-miekka-kabina-2010r-CID757-IDtfbLJ.html#606f31b838

• Przez klocu26
      Cześć, poszukuję instrukcji do New Holland TS110, najbardziej potrzebuje schematu złożenia lewej tylnej zwolnicy/mostu. 
    • Przez MaTeUsZZZ
      Jaki ciągnik wybrać na ciągnik pomocniczy do 60 hektarowego gospodarstwa Zetor Proxima 90 cl czy New Holland Td5.85. Ciągnik pracował by przy kosiarce, zgrabiarce, rozsiewaczu, opryskiwaczu, siewniku do qq, beczkowozie i w przyszłości możliwe że przy turze 
    • Przez Alak
      Witam. 
      Chodzi mi po głowie zakup kombajnu tak za około 150 tyś. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe najlepsza opcja wydają się New Holland tx66 tx67 tx68 i John Deere 2266 2268 2066 itp.. Tutaj pytanie moje do was... 
      Który z tych wymienionych lepszy i dlaczego? Liczę na opinie posiadaczy takich modeli. 
      Z góry Dzięki😉
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.