rafalzok

Wymiana łożysk odrzutnika i młocarni

Polecane posty

rafalzok    0

Witam

Czeka mnie wymiana łożysk odrzutnika i młocarni z prawej strony w kombajnie Z-058.

Nie orientuje się ktoś może jaki czeka mnie koszt takiej naprawy u mechanika???

łożysko nie kosztuje durzo bo ja ostatnie wymieniałem w Z056 ale jeśli łożysko stare zapiekło to może być problem ze zdzjęciem ale jeszcze gorzej jak lekko zejdzie wtedy cały wał odrzutnika do wymiany u mnie właśnie lekko zeszło z samym łożyskiem to korzt nie wielki ale roboty sporo

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    402

Wymiana 4 łożysk i 4 oporowych to jakieś 280 zł.Ja teraz zmieniałem to mnie wyszło mechanicy 850 zł,łożyska i różne części 700 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szymek85
      Witam mam problem z instalacją a mianowicie wskaźnik ciśnienia pokazuje że jest około 1,5 bara po sprawdzeniu zegarem na silniku jest prawie 4 bary dodam iż kontrola od oleju cały czas też świeci. Pierwsze co to wymieniłem oba czujnik ale to nic nie pomogło. Może macie jakieś sugestie co można jeszcze zrobić?
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Przez Rolniczek98
      witam czy ma ktoś z was instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf? rocznik 90
    • Przez Bartek72511
      Witam. Mam takie pytanie, jaki olej należy lać do silnika rekorda? jakiś inny niż do supra czy ten sam? z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj