Ares1x

4 KORPUS DO PŁUGU AGRO-MASZ PO3

Polecane posty

Ares1x    0

Witam posiada ktoś z was pług agromasz po3 z dokręconym 4 korpusem? 

Zastanawiamy się nad dokupieniem 4 korpusu ale boimy się, że nie będzie się dało go przewrócić przez brak kostki pamięci. 

Posiada ktoś taki pług 3+1 bez kostki pamięci? 

chodzi ci o siłownik do linkowania z pamięcią? coś czuję że to będzie bardzo droga inwestycja kolego. dzwoń do firmy i się dowiesz wszystkiego, ale taniej może być sprzedać ten i kupić taki jak się chce

Wiadomość z agroFakt.pl

Fifarifa    7

Musisz miec siłownik liniowania, a jezeli masz wersje na resorze -POR 3, badz hydraulice- POH 3 to siownik liniowania jest w standardzie do tych pługów. Bez liniowania nie odwrócisz tego pługa ze wzgledu na jego długosc, 100 cm miedzy korpusami robi swoje. Takze jezeli masz liniowanie to 4 skibe zakładasz bez problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Milosz27
      Witam. W planach mam zakup agregatu kompakotowego w.w. producentow i zbieram opinie na ich temat. Agregaty  w podobnej cenie jak najlepiej wybrać, jakie posiadają plusy i minusy, jakiej mocy ciagnik wystarcza do nich na glebach średnich. Proszę o opinie.
    • Przez PiotrMurgrabia
      Siemka.
      Mam pytanka odnośnie pługu i siewnika. Przymierzam sie do zakupu pługu Akpil km 80 3+1 i nie wiem czy wybrać kołek czy dopłacić do resora. A może coś innego polecicie?
      I to samo dotyczy sie siewnika Agromaszu 3m redlica stopkowa ściezki elektryczne i znaczniki hydrauliczne lub Kongskilde w tym samym wyposażeniu wiadomo, że troche droższe, ale czy warto doplacic. Do siewnika planuje dobrac agregat uprawowo- siewny z wałem packera przedstawiciel poleca firme Rolex, jaka opinia o tej firmie.
      Jak sie kształtuja ceny w waszym rejonie tych maszyn?
    • Przez Rolnik117
      Mam problem z nowo kupioną Valtrą t 133 [150km].Mam do niej uczepione pługi unia 4 + 1 odkładnie 35cm,ma  tak ma ciężko że trochę się  dusi. Co może być przyczyną????

+
    • Przez matijas67
      Witam
      Zastanawiam się nad kupnem  Agregatu uprawowo-siewny AGRO-MASZ 3,0m

U nas występują lekkie ziemie, ale wybrałem wał packera i 2 rzędy zębów  bo niekiedy są również jakieś zielonki :(

Co sądzicie o tym kupnie ?

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-agro-masz-2-5-2-7-3-0-m-nowe-CID757-ID3CSFX.html#0993034fb8
    • Przez JANCZAK1176
      Witam poszukuje korpusu kompresora pompy T529/1 używanego do kupna,zdarzyła się awaria łopatka wyskoczyła z wirnika blokując kompresor pękł  ,może ktoś kiedyś wymieniał i się poniewiera ,remont z nowych części  kompresora produkcji Słupsk nie marzy się 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj