News
Zaloguj się, aby obserwować  
Folenka

Sprzedam ciągnik Ursus c-325/330 z turem.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Sitnepres
      Cześć. 
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do założenia sadu na 1,5h polu, które nie było uprawiane od 30lat . Miałem niby kupować jakiś traktor. Ale z tego względu, że zajmuję się przetwórstwem drewna mam do dyspozycji ładowarkę teleskopową JCB 530-70. Naszła mnie myśl, że może w jakiś sposób można doposażyć ją o tylni TUZ a może i nawet WOM.
      Przesyłam zdjęcie tyłu ładowarki.

• Przez Darek1986
      witam . chce kupić ciągnik mam na oku case 5130  o mocy 100 z 1993 r i mam  Massey Ferguson 3080  o mocy 105 z 1990 r którego wybrać.

• Przez Dominik8931
      Jakie opinie na ursus 1224?
    • Przez AgroTuning
      Sprzedam ładowacz czołowy Fliegl Variant do Tuza.
      Ładowacz jest używany od 2 lat tylko do podnoszenia big bagów z nawozami. Stan idealny. Dodatkowo zamontowany jest elektro rozdzielacz umożliwiający używanie ładowacza z jednej pary wyjść hydrauliki.

Bardzo mocna konstrukcja pomimo tego że nie wygląda. Ładowacz nie jest zrobiony ze stali budowlanej jak w polskich sprzętach tylko z dobrej jakości materiału.

Sprzedaję bo zmieniłem ciągnik i mam zwykły ładowacz.

Specyfikacja:
      - Wysokość podnoszenia ok. 3800mm
      - Udźwig ok. 1500kg
      - Ramka typu EURO
      - Mocowanie do ciągnika za pomocą TUZ-a

Na przednim TUZ-ie uniesionym na 90cm od podłoża oraz po maksymalnym rozłożeniu maszyny, ładowacz osiąga wysokość 3,55m.

Cena brutto 13500, faktura VAT.

• Przez livebird
      Witam muszę wymienić ramie kierownicy w ursusie c330 i chciałbym was spytać jak po kolei się do tego zabrać, co w jakiej kolejności trzeba zrobić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.