Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Folenka

Sprzedam ciągnik Ursus c-325/330 z turem.

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PatrycjaFrelek
      Witam. 
      Spada mi ciśnienie w ciągniku ursus 914 z 4 na 2.8 przy 1600 obrotach 
      Czy ktoś miał podobnie ? Co może być przyczyną ?
      Z góry dziękuję 😉
    • Przez Fugeo
      Jaki ciągnik w przedziale mocy 85 - 95 koni mocy byście mi polecili? Ciągnik musi być z ładowaczem czołowym, do pracy z opryskiwaczem 1000 - 1200 l zawieszanym o wadze na pusto ok 750 kg, wybieranie obornika, do pracy z agregatem uprawowym.
      Ciągnik może być mechaniczny, jednak mile widziany reweres chociażby hydrauliczny.
      Mi osobiście w oko wpadł John Deere 6300 i 6400 lub Renault Ceres 355.
      Co sadzicie o tych ciągnikach?
      Cenowo powiedzmy do 75 tys brutto.
    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.
    • Przez Halex
      Podczas Orki przy przełączeniu dźwigni na pozycję żółw ciągnik staje i wydaje takie "miauczenie" ze skrzyni, ponadto przedni napęd bardzo słabo działa tylko jak ma lekko. Spotkał się ktoś z tym? Przyczyna może być mikropompka w skrzyni pośredniej ? 
    • Przez jozef_111
      Witam,
      Jestem posiadaczem ciągnika LTZ 55A. Mój problem polega na tym, że nie mogę wrzucić żadnego biegu na obrotach powyżej 1000. Na mniejszych obrotach biegi dają się włączyć, ale zgrzytają. Na zgaszonym silniku skrzynia pracuje bez zarzutów.
      Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o radę. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.