massey87

zazielenienie

Polecane posty

massey87    3
Wysiałem tydzien temu poplon na EFA i teraz chcialbym go zglosic czyli na ten wczesniejszy termin. Musze miec jakis wniosek ze sobą jadąc do agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58
Jest wniosek w agencji, weź tylko mapki które dostałeś do wniosku o płatności.

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey87    3

Bo miedzyplon musi byc chyba do 15 a tak to mozna cofnac o tydzien to skonczyl by sie 4 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Madziula5005
      Ktoś ma jakieś doświadczenia w uprawie ciecierzycy / cieciorki?

      Nigdzie nie mogę znaleźć informacji dotyczących siewu- ile nasion na ha, jakie są wymagania rośliny, uprawa etc. Jaka jest przewidywana plenność rośliny? Gdzie można kupić niewielkie ilości cicierzycy na siew, czy roślina potrzebuje podpory?

      Chcemy posiać doświadczalnie poletko cieciorki ( około 1 ar) Nie mogę znaleźć nigdzie wiarygodnych informacji.

      Przechodzimy od tego roku na "ekologię" i mniemam, iż jeśli teraz zakupimy cieciorkę na siew to po okresie przejściowym będziemy mieć własne nasiona "eko"- jedynie do zgłoszenia.

       

      Wybaczcie nie mam ani wykształcenia rolniczego, ani doświadczenia.  Mąż rolnik, ale czasu nie ma na poszukiwania.  Uczę się dopiero tematów około rolniczych, a mężowi pomóc troszkę chcę - stąd błędy terminologiczne mogę robić   

      Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)

       
       
    • Przez Bercik92
      Witam. Czy mając te kilka ha gruntów ornych  i mając  zwolnienie z tzw zazielenienia po wzięciu kilka ha ziemi w dzierżawe na umowe notarialną trzeba będzie spełniać warunki zazielenienia? wtedy będe mieć około 8ha własnego i drugie tyle dzierżawy
    • Przez massey87
      Wysiałem tydzien temu poplon na EFA i teraz chcialbym go zglosic czyli na ten wczesniejszy termin. Musze miec jakis wniosek ze sobą jadąc do agencji?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj