pawel7711

Kupie -kółko/opona do pługa

Polecane posty

PRIMO    1226

Kiepsko bo mam coś podobnego tyleże ma 7cm szerokości i 40cm średnicy  (kompletne)

pawel7711    15

razem z opona około 29cm

objeżdziłem okoliczne złomy i agromy i nic nie ma , będzie trzeba jakieś inne kólka przerobić lub zaspawać te

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik117
      Witam czy mógłby ktoś zrobić zdj tablicy znamionowej pluga obrotowego kverland możliwie jak najmłodszego?. Z góry dziękuję 
    • Przez ursus-5314
      witam, mam pewne pytanie, czy istnieją jakieś zamieniki lemieszy do overuma? Aktualnie mam lemiesz 74606 razem z dłutem typu knock, i chciałbym teraz zmienić na lemiesze z tradycyjnymi dłutami lub nawet bez, i własnie nie wiem jak znaleźć taki zamiennik i czy w ogóle się da. Polecacie jakąś stronę z częściami do tych pługów w miarę przystępnych cenach?
    • Przez fendt856
      Witam mam problem , kupiłem niedawno pług kverneland eg85 vario i miał wymienioną kostkę od obrotu na nie orginalną i jest taki problem jak obracam go to musze wykonac dwa ruchy gałką od hydrauliki i dziwi mnie to ponieważ kostka sama powina zmnienić przepływ oleju na siłownik żeby go na przykład wypchnoł i sądze że mogą być źle podłączone  węże do kostki a nie mam bladego pojęcia jak to podłączyć ? I jescze jedno jak pług ma vario to powinien miec 4 węże podłączane do ciągnika bo u mnie są tylko dwa. Załączam zdjęcia kostki  I jest jesczę w kostce miejsce na dwa węże

• Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
    • Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.