News
marioc14

Ubytek oleju w przekładni paszowozu

Polecane posty

marioc14    0

Witam

Pytanie do użytkowników wozów paszowych ? Czym może być spowodowanyubytek oleju w przekładni hydrokinetycznej ? Czyżby przecieki pod slimakiem ale nic nie zauważyłem. 

Pozdrawiam

zależy od paszo wozu my mamy Sano 5m3 no i czasem w tej rurce (miarce) olej dochodzi dopiero jak pochodzi tak z 5 min  i na początku jak postał tak 4 dni (awaria siłownika klapy) to trochę się przestraszyłem bo olej się nie pokazywał i też myślałem że gdzieś musi być duży wyciek czy coś   w tym stylu :/ 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez podlaskirolnik
      Witam mam problem gdyż jestem w nietypowej sytuacji. Mam zamiar nabyć wóz paszowy, który miałby najwięcej 240cm wysokości. Współpracował by z Ursusem C-360-3p. Najlepiej aby był jak najtańszy i miał pojemność najmniej 8m sześciennych. Chodzi mi o nowy sprzęt. Za wszystkie odp z góry dziękuje.
    • Przez ares1995
      Witam; interesują mnie opinie na temat tego wozu. Czy ktoś spotkał się już z takim wozem paszowym i czy może mi coś na jego temat powiedzieć? 
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania wóz paszowy Trioliet solomix 10 m3 , stan b,dobry. posiada wagę elektroniczną , wysyp na dwie strony ,
      ​ 
      Cena do negocjacji ,  23 500 ... zainteresowani PriV .

• Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.