krowiarz87

Wymiana Fendt 509 Favorit na 511-Czy warto ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krowiarz87    0

Mamy Fendta 509 favorita z 1996 . Zastaniawiamy sie nad wymianią na 511 . Ta 509 ma orginalny tur fendta  .Posiadamy tez fendta 309 turbomatika farmera czy ten tur by pasował ? Czy ta wymiana sie oplaca ? Jesli ten tur nie bedzie pasowc ile za niego zawolać i czy  podnosi wartosc tej 509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2778    8

Tur bedzie pasowal byleby adaptacja do tura byla. A czy warto wymieniac to juz ty musisz sobie odpowiedziec na takie pytanie. Wszystko zalezy jakie masz potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michal1996125
      Zamierzam założyć hobbystyczną hodowlę owiec, interesują mnie aspekty prawne. Czy owce tak jak krowy muszą mieć takie klipsy na uchu?
      Posiadam 1h łaki możliwość załatwiemnia większej ilości siana. Czy o wystarczy dla 2 owiec? W owies sam się mogę zopatrzyć.
    • Przez wojtek161
      http://moto.allegro.pl/produckcja-wiat-stalowych-i2948975184.html
    • Przez Budzu321
      Witam posiadam w sumie 11ha połowa to pola i połowa to łąki. Hoduję narazie 4 krowy dojne w tym roku w lecie zwieskzy sie do 5 a za rok myślę że do 6 dojnych, trzymam też 2 cielaki. Czy mi opłacało by się wykosić 0,5-1,0ha na sianokiszonke oczywiście pierwszy pokos. Prasy własnej nie mam, sianokiszonka była by w pryzmie. Trawa była by wożona t-25 i rozrzutnikiem, bo m am tylko t-25, ugniutł też bym t-25 jakoś. Czy mi się opłacało by?
    • Przez adriano7
      Witam, jako nowy posiadacz konta na tym serwisie .. piszę aby zapytać czy rolnictwo jest opłacalne ..
      Mam 18 lat i w najbliższym czasie jeśli nie pójdzie mi matura, będę miał zapewne przepisane gospodarstwo . Mój ojciec wciąż narzeka że jest to mało opłacalny interes .
       
      Posiadamy około 40 ha ( w tym 20 ha dzierżawy ) .
      klasa ziemi - IV i V
      Posiadamy podstawowe maszyny oprócz prasy zwijającej oraz agregatów ;/ ( ciągniki MTZ 82 oraz URSUS C 330 oraz C 360 ) + kombajn zbożowy i ziemniaczany
      Hodujemy trzodę jak i bydło ..
       
      Jeśli dałoby radę wypowiedzieć się na zamieszczony przeze mnie temat i ewentualnie doradzić byłbym wdzięczny ..
      Prosiłbym o porady ( na co ewentualnie się nastawić ) oraz czy mogę w jakiś sposób dostać jakieś środki na rozwój gospodarstwa ?! :PP
    • Przez boskiroman1
      Mam problem związany z tym czy iść do technikum rolniczego.Zamieżam przejąc gospodarkę po rodzicach jakieś 60-70ha i niewiem czy ta szkoła mi w czymś pomoże. Kto do takiego technikum chodził niech coś napisze na ten temat będe bardzo wdzięczny.Aaa i był bym zapomniał jak ktoś wie jaki jest pozim nauczania i czy łatwo jest się dostać do szkoły rolniczej w Zamosciu na profilu Technik rolnik .Z góry bardzo dziękuje za to co napiszecie.Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj