News
krowiarz87

Wymiana Fendt 509 Favorit na 511-Czy warto ?

Polecane posty

krowiarz87    0

Mamy Fendta 509 favorita z 1996 . Zastaniawiamy sie nad wymianią na 511 . Ta 509 ma orginalny tur fendta  .Posiadamy tez fendta 309 turbomatika farmera czy ten tur by pasował ? Czy ta wymiana sie oplaca ? Jesli ten tur nie bedzie pasowc ile za niego zawolać i czy  podnosi wartosc tej 509

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil2778    8

Tur bedzie pasowal byleby adaptacja do tura byla. A czy warto wymieniac to juz ty musisz sobie odpowiedziec na takie pytanie. Wszystko zalezy jakie masz potrzeby.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafa5
      Witam, mam problem w MF 520. A mianowicie w tamte żniwa na koniec zaczął grzać mi się olej hydrauliczny(gotować). Zimą wymieniłem olej hydrauliczny i filtr oleju i nic to nie pomogło. Po ok. pół godzinie koszenia olej w zbiorniku zaczyna się gotować, hydraulika przestaje działać (nie podnosi heder) no i jest problem. Może ktoś coś podpowie w temacie, pozdrawiam
    • Przez sliwka
      Witam czy ktoś sie orientuje do czego służy ta kostka i co mogło być na uchwycie po prawej stronie za schodami Ares 818 

• Przez mrutek
      Witam

Czy miał ktoś styczność z takim problemem..?
      Teściowie posiadają swoje gospodarstwo. Ja z żoną w 2010 roku kupiłem osobną działkę siedliskową(0,80ha), która z przyczyn losowych (nieobecność w kraju) do 09.2017 widniała w akcie notarialnym na teściową. Jako, że oni mają swoje gospodarstwo powyżej 1 ha, od mojego siedliska płacony był podatek rolny (100pare zł). We wrześniu 2017r siedlisko zostało odpisane mojej żonie, po czym udaliśmy się do urzędu gminy w sprawie podatku od nieruchomości. Uprzejma Pani przeleciała papiery i powiedziała, że wszystko jest ok. Zaznacze tu, iż wiem, że nieznajomość prawa szkodzi:) We wrześniu ub roku kupiliśmy drugą działkę(0,17ha) z budynkiem mieszkalnym(50m2) i gospodarczym(50m2). Pani w UG (inny niż ten pierwszy) powiedziała, że zabrakło 3arów aby płacić znikomy podatek rolny i wtej sytuacji musimy zapłacić ponad 400zł/rok.
      Dodam, że od Marca 2018r jestem dobrowolnie zarejestrowany w KRUSie(mam mniej niż 1ha), a na działce siedliskowej stoja 2 budynki z fundamentami o łącznej powierzchni 410m2. Obu tych budynków faktycznie używa jeszcze teść i ma na te budynki zarejestrowane bydło. niestety mamy umowę tylko ustną.

I teraz pytanie:
      Czy możliwym jest aby pierwsza pani się pomyliła i zamiast podatku od nieruchomości naliczyła rolny? czy w praktyce to oznacza, że będe musiał zapłacić po ok 7,7zl za m2 tychze budynkow gospodarczych?? i wstecz?:) Czy ma znaczenie to, że teść jako rolnik hoduje tam bydło zarejestrowane w ARiMRod 2010r?
    • Przez Lukecki
      Witam
      Mam do kupna MFa 3115 z 90' roku, 115km skrzynia 16/16 40km/h tylko podobno jest problem z 3 biegiem, raz wchodzi raz nie. Facet mówi że to tylko w transporcie tego biegu sie używa i wtedy czasem nie wchodzi. Cena sporo mniejsza od rynkowej, jednak nie wiem czy warto zaryzykować 
      Co myślicie? 
      https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-3115-CID757-IDxPlKw.html
    • Przez DjFarmerr
      składa ktoś teraz wniosek na budowe płyt, zbiorników czy silosów do kiszonek? myślicie czy warto? czy małe gospodarstwa nie mają szans?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.