Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

artur125    945

pasowało by podpiąć zegar pod wyjścia, i pomierzyć ciśnienie na zimnym i rozgrzanym.

siłownik puszcza maszynę na zgaszonym?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wojti333
      Witam prosba o pomoc w znalezieniu problemu, odnośnie podnosnika.
      W załączniku zdjecie bezpiecznikow, na tych zakreslonych nie mam wogole pradu, czy ktos wie za co sa one odpowiedzialne

• Przez MichalP
      Witajcie.
      Mam problem z podnośnikiem w swoim MF-IE  Po zakupie nowego pługa w końcu znalazłem  chwile żeby go podczepić  przestawić i sprawdzić obrót. 
      Po podczepieniu  okazało się ze   MF - podnosi plug gdzieś  do połowy siłowników dalej nie idzie.  Ani  Ehr , ani sterowanie ręczne z błotników nie jest wstanie wymusić żeby poszło wyżej.  
      Pług waży  około 1500kg. 
      Dodam że  mam bronę talerzową  która waży  1200kg i podnosi ją  bez  żadnego problemu do samego końca.
      Ma ktoś  jakąś podpowiedz od czego  rozpocząć sprawdzanie, gdzie jest   problem?
    • Przez 36rolnik36
      Witam. Mam pytanie jaka może być  przyczyna podcierających się wieszaków 

• Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
    • Przez Jacek3p
      Witam mam okazje kupić fajnego zetora z drogownictwa niestety lub stety właściciel nie ma zielonego pojęcia o traktorach a ja o ciężkiej serii też i nigdy nie miałem znimi styczności i nie uruchomiliśmy podnośnika wom uruchomiłem ale podnośnik ani drgnol i teraz pytanie jak to się robi??? 😊
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.