• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kimcio
      Witam forumowiczów. Niespełna 2 dni temu udało mi się przetestować tego Mfa, praca tym ciagnikiem ogólnie spodobał mi się więc zapytałem o cenę. Po rabacie i po uwzglednieniu tego że będzie to ciagnik pokazowy ze stanem licznika 100 mth cena wyniosła 320 tys. netto ,wyposażenie ciagnika to: skrzynia dyna 4, przedni tuz z 2 wyjściami hydrauliki, amortyzawana kabina i przednia oś, pakiet świateł led, pompa hydrauliczna tłoczkowa 120l z tls( lub ls), fotel pneumatyczny. Chcialbym poznać opinie o tym modelu i czy warto inwestować w tą marke bo nie miałem z nią wcześniej duzej styczności? Z gory dziękuję 
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę w tym roku zasiać zboża ozime systemem bezorkowym pasowym prosto w ściernisko siewnikiem mzuri. Jakie opinie tych siewów jakie wschódy i ogólnie opinie?
    • Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?
    • Przez jarek5036
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś użytkuje Valtre A104 i co możne powiedzieć o tym ciągniku?  
    • Przez AdamKryski
      Witam. Zetknął się ktoś z oponami ozka cultor  vredestein 16.9 r28? Proszę o opinię... pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.