pantomekrydzewski27

Władek t 25 problem grzeje się i słabnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam szanownych użytkowników. Mam problem z władkiem. Wymieniony został wlew oleju wraz z licznikiem motogodzin. Od tego owego zdarzenia nie ma w sobie mocy i się grzeje. Dodam że w rusaczku pękł ten stary korpus pewnie od przeciążenia. Co powiecie panowie? Proszę o treściwe rady. Przez głowę mi przeszło że na opak założyłem mechanizm. Ale raczej dobrze. Może olej jest już przepalony. Sam nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

Tak panocku... Olej czasem się wymienia a jeśli się tego nie robi o czasie to silnik się zaciera i wtedy właściciel głupa rżnie bo przecież nikt o tym nie mówił 

Edytowano przez Departament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5583
Zależy ile ten władek robi ale olej w silniku wymienia się przynajmniej raz w roku ,i to też na jakiś dobry a nie najtańszy superol...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    327
co wy chcecie od superolu? yo bardzo dobry olej ja go stosuje od 1989 r w 360 3p i silnik do dzis nie byl ruszany i ma sie bardzo dobrze. tylko ze olej wymieniam 2 razy w roku obojetnie ile xiagnik pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5583
Ja stosuje platinum i też wymieniam dwa razy w roku...
Zobaczysz jaki superol dobry jak kiedyś rozbierzesz ten silnik i panewki będą żółte a wał będzie miał piękne rysy...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tylko przypuszczenie że olej. Coś się stało z t25 gdy wymieniałem wlew oleju i od tej pory podjadę 500m i słabnie, gaz opór a on ledwo dyszy. Miał ktoś z was tak wczesniej? Proszę o pomoc bo najprędzej będę musiał poprosić kogoś co ma wprawną rękę i oko i lepiej się zna niż ja. 

IMG_20180725_132114.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

Oddaj to do mechanika bo te Twoje zeznania kupy się nie trzymają... Na starcie jednak wymień filtry paliwa i powietrza bo pewno też tam taki jest... No chyba że się go czyści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez NevarT25
      Mam problem z odpaleniem władka, dziś po założeniu nowego napędu obrotomierza i tej listwy obrotomierza, którą przykręca się do pompy wtryskowej(podczas przykręcania okazało sie że jedna śruba została kiedyś urwana i była przykręcona druga obok, wykręciłem urwaną i na to miejsce dałem nową i założyłem tą blaszkę od napędu) złożyłem całość linkę przykręciłem do obrotomierza, siadam do ciągnika naciskam guzik i kręci tylko nie może załapać, tak jakby nie miał danego gazu, ale dym normalnie leci z tłumika i nie jest zapowietrzony.
      Ktoś wie co to może być?
    • Przez Marecki2922
      Witam , dostałem myjkę która nie odpala grzania wody prawdopodobnie padł czujnik przepływu wody i moje pytanie jak go sprawdzić  ,czy można ten czujnik zmostkować w celu sprawdzenia ?
    • Przez patrykb2736
      Mam problem od jakiegoś czasu temperatura płynu w ciężkiej robocie wchodzi na czerwone normalnie 98, chłodnica wyczyszczona, kamień odpada bo płynem zalane, miał ktoś podobny problem?
    • Przez Marcin011086
      Witam wszystkich mam problem z moim John deere 6910s a mianowicie grzeje się olej hydrauliczny .Ciesnienie hydrauliczne jest w granicach 250 bar przy włączeniu pompy normalnie 20 - 30 bar 
    • Przez nh32
      Witam,
      Elektromagnez sieczkarni kombajnu New Holland TX-32 grzeje się po wymianie łożyska. Wymieniany był elektromagnez i też łożyska kilkakrotnie i trudno znaleźć przyczynę.
      Czy ktoś miał taki problem? Jaka powinna był normalna temperatura pracy? Czy wzrost do około 110-120 stopni to normalne?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj