Filipson

John Deere 2850-Podłączenie pompy zewnętrznej

Polecane posty

Filipson    0

 

Witam.  Mam problem z podłączeniem zewnętrznej pompy hydrauliki w John Deere 2850. Pod które korki się wpiąć ? W starej mam trzy podłączenia, a w nowej są cztery .Moja nowa pompa wygląda tak:  

5b6b60f524e55_pompa1.jpg.08f045d6c21c4ff657fc105bbccb1c5d.jpgpompa3.jpg.5be3bc01125e4a8b9adda3c86f918834.jpgpompa2.jpg.0402a396bdd59faf7d718ae08d185375.jpg

Edytowano przez Filipson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipson    0

Są trzy korki czerwone i jeden biały, który zaślepić a który podłączyć ? Biały ma większy przekrój, może pd niego podłączyć wejście ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipson    0

Duże korki w nowej to biały po lewej stronie i czerwony po lewej... W starej miałem podłączone pod te po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
    • Przez latajacyholender
      Witam,
      MASSEY FERGUSON 6270 2003rok
      Podczas orki ciągnik traci moc i po chwili odzyskuje, przy wciśniętym gazie nawet w podłogę dopiero po chwili obroty rosną.
      Odpala równo, ładnie pracuje, nie dymi.
      Podejrzewam problem z paliwem i mam zamiar wymienić filtry paliwowe (ponoć pasują z starszych modeli MF).
      Czytałem, że są gdzieś sitka do czyszczenia:
      - Na zasilaniu pompy wtryskowej,
      - W ręcznej pompce,
      - Gdzieś jeszcze?
      Do sprawdzenia membrana w ręcznej pompce i membrana w pompie wtryskowej (tu moje pytanie czy jest możliwa ewentualnej wymiany bez demontażu pompy).
       
       
    • Przez Jakub766
      Witam Posiadam beczkę Fortschritt 8tys L. Pompa napędzana jest hydrauliczne. Beczka słabo już ciągnie, dlatego chciałbym wymienić pompę prózniową na inną mocniejszą. Ktoś z was wie może jaką dużą i od czego można by tam wstawić? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj