Zetorursus123

jaka nowa prase polska

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robi57362    2345
nie myslales o uni jak jyz chcesz polska? z tych trzech to chyba bral bym sipme

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

kup zachoda, za kase nowej polskiej kupisz coś fajnego bijącego wydajnością i niezawodnoscią polskie sprzęty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256

Za unie trzeba dać ponad 80 tysi, to już lepiej dołożyć i kupić NH br'ke. A jeżeli kasa pozwala tylko na sipme czy metal fuszere to lepiej jak uziu napisał zachodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klj    54
Kolega pyta jaką Polską , a tu wciskacie zachodnie a niemcy zacierają ręce że sukcesywnie niszczą nasz kraj . Na koniec Polski rolnik nażeka że "nima piniyndzy na niczym" to tylko dzięki pchaniu towaru z zachodu. Poza tym to temat rzeka.
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    440

Oglądałem ostatnio kilka razy nówke mf z587 podczas pracy i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Bele wychodziły Oki, w dodatku jest nieźle przemyślana i dopasiona np w wałek do przygniatania walka, sterownik z wiązaniem ręcznym albo automatycznym (w komorze jest czujnik zgniotu i można sobie ustawić jak mocno musi być zbita czyli cięższa belka żeby podało siatkę), centralne smarowanie którego każdy rulnik sie boi bo ,,te kalamitki i przewody na bank za rok sie zatkaja i nie będzie działać". boczki nie blaszane tylko z włokna szklanego, światła płaskie ledowe. Ursus na tym tle wygląda słabo i tandetnie, jakbym miał teraz wybierać to raczej mf. generalnie jest lekka przepaść między starymi sipmami z 2006. z tymi zachodnimi to też tak szału nie ma, często to są jednak dobite dziady za kupę kasy a nie sprzęt który będzie działać bez zarzutu przez parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
11 godzin temu, klj napisał:

Kolega pyta jaką Polską , a tu wciskacie zachodnie a niemcy zacierają ręce że sukcesywnie niszczą nasz kraj . Na koniec Polski rolnik nażeka że "nima piniyndzy na niczym" to tylko dzięki pchaniu towaru z zachodu. Poza tym to temat rzeka.

Gdyby Polacy potafili zrobic dobre maszyny, to uwierz mi, nikt by sie w zachodnie nie pchał i nie płacił wiecej tylko dlatego, ze są zachodnie.

One sa po prostu lepsze.

I tak jak np w przyczepach czy agregatach uprawowych jako taki poziom osiągneliśmy i nie strach kupowac polskiego, tak w przypadku maszyn bardziej skomplikowanych, m.in. pras te zachodnie rzeczywiście bija polskie na głowe.

JAkby nie patrzeć.

 

JAk juz mialbym brac polską, to jakąś robioną u nas, ale na licencji zachodniej, wiem, ze metal fachy takie mają w ofercie.

Edytowano przez nunu85
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie wziął sprzętu tylko dlatego, że jest polski. Jak kolega wyżej napisał - są rzeczy, które robimy dobrze, ale niestety z takimi prasami jeszcze nie miałem do czynienia. No i nie przesadzajmy, że niemcowi pchamy kasę do kieszeni. Zarobi na tym i polski przedstawiciel i diler. Świat nie jest czarno-biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

U kuzyna prasował mf z583 chyba taki symbol miała w każdym razie pąsową z metalfach z nożami i rotorem. I powiem szczerze belki idealne, super zbite nawet powiedziałbym ze lepiej wyglądały niz u sąsiada po John deere 853 tez pasowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

mam super polską prase sipme z 2007r i nie raz juz ją chciałem na polu podpalić bo brakło sił na odtykanie... tragedia.  dzisaj bym kupił nh br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol2121
      Interesowałby mnie prasa Famarol z 511 w bardzo dobrym stanie najlepiej ta z zielonych
    • Przez Wsz34
      Jaką polecacie kupić prasę rolującą polską do 65tyś i jaka polecacie? 
    • Przez Janeczko
      Witam,
      Czy miał ktoś z was styczność z dojarkami Melasty ? Szukam jakiejś przewoźnej na obecnie 4 szt ( nie wykluczone że więcej będzie do udoju ). Nie miałem doczynienia z dojarkami co za tym idzie nie wiem na co zwracać uwagi. Wiem że polecacie używaną Alfa Laval ale niestety od dłuższego czasu nie widzę konkretnych ogłoszeń z lubelskiego. Coś możecie polecić w budżecie zbliżonym do tej Melasty https://www.olx.pl/oferta/najlepsze-jakosc-i-cena-nowa-dojarka-dla-krow-gwarancja-faktura-CID757-IDwQHr5.html#5ee7a5a5d3 ? 
      Pierwszeństwo dla nowego sprzętu potem używki
    • Przez TheXxKamilxX
      Siemka chciałbym się zapytać jak sie zabrać za pomalowanie takich plastików
      https://zapodaj.net/f270b95795aa8.jpg.html
      https://zapodaj.net/ee40f1eec4126.jpg.html
      https://zapodaj.net/5af9e6c035778.jpg.html
      Maska i błotniki straciły kolor po około 4 latach od zakupu
      Jaki rodzaj farby kupić bo w sumie nw co to za materiał  i jaki lakier 
      I ostatnie pytanie na to pęknięcie na błotniku wystarczy Żywica App i mata ?? 
      Wiem że może głupie pytanie ale jestem zielony w tym temacie
      Z góry dzięki za odp
       
    • Przez redbull
      https://www.olx.pl/oferta/prasa-belujaca-warfama-z-543-CID757-IDxbGl5.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj