Hoxem

Szybkozlacze hydrofix w ladowaczu

Polecane posty

Hoxem    0

Witam

mam problem z wyciekiem oleju z gniazda hydrofixa, zaznaczylem skad cieknie, dokladnie z tylu mam kilka otworow na gwint a wlasnie ten skad cieknie nie moge nic tam wkrecic i z tamtad wycieka... 

pytanie po czym sa te otwory i czy moge je zaslepic jakos?

51A2B322-A42A-4E9B-A8D9-6B844C5EDA00.jpeg

78FBE0E0-AB49-4286-A8EB-4AC4A772E6F6.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
tam wchodzą te bolczyki z oringami z pierwszego zdjęcia, jeżeli tak to wymień oringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoxem    0

Nie wchodza, bolce wchodza od gory a to jest z tylu. Tutaj lepiej widac gdzie sa te dziury

4F58B86E-0ABA-44AE-8C6E-C8E39123B2F4.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DaMiAn914
      Witam. Chciałbym założyć tur-a do mojej 914-stki no i nie wiem jaki byłby najlepszy. może doradził by mi ktoś ?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez kozaktonzola
      Witam
      Jestem od niedawna posiadaczem MF 3060 z 90r
      Mam problem z kontrolka ktora zapala sie gdy podnosze i opuszczam i gasnie
      Co to znaczy pompa wysiada
      Stan oleju jest nawet troszke ponad stan...
      I dzis tez zauwazylem ze cieknie mi olej z przedniego kola
      To symering wydaje mi sie
      Duzo przy tym pracy?
    • Przez mlody111
      Witam. Zastanawiam się nad założeniem kamer na ładowaczu aby miec lepszy widok na paleciak ( mam JD 5090 ktory posiada wysoką maskę i nic nie widac jak podjezdzam pod palete), myślałem również o kamerach skierowanych na boki ponieważ często wyjeżdżam na droge o dużym ruchu gdzie mam mało widoczne wyjazdy zasłonięte przez drzewa i czesto wyjeżdżam na ślepo. Nie znam się na takich rzeczach więc licze na dobre odpowiedzi w kwestii co bym musiał kupic aby to dobrze działało oraz orientacyjne ceny. Z góry dzięki.
    • Przez emtecc
      Witam
      Dziś zauważyłem że z otworu (patrząc od spodu)przez który widać koło zamachowe zacząl kapać olej przekładniowy. Napewno jest to olej przekładnoowy a nie z silnika!!!
      Drugi stopień sprzęgła jest.
      Ciągnik przez kilka minut był szarpany z przodem pochylonym do dołu. Czy przez to mógł sie wydostać olej po wałku sprzęgłowym??
       
      Wydostały sie naprawdę śladowe ilości oleju.
      Pracowałem nim kilka godzin przy sianie i wiecej wycieku nie było. Teraz patrzyłem ale zadnego wycieku pod nim nie ma.
       
      Edit.
      Muszę jeszcze zapytać ojca czy nie smarował łożyska wyłączajace sprzęgło. Od czasu do czasu lubi wlaś strzykawkę oleju przekładniowego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj