Polecane posty

SuperRolnik1    19

Witam. Założyłem nowy temat gdyż podobnych informacji nie mogłem znaleźć a mogą one być pomocne dla innych posiadaczy tych ciągników. Piszę w imieniu kolegi. Kupił ciągnik Deutz Fahr Agroprima 6.06 i nie wie od czego/do czego służy dźwignia z tyłu ciągnika, na środku tuż nad górnym zaczepem, za złączkami hydrualicznymi (widać to na zdjęciu). Instrukcji nie posiadamy, w internecie też ciężko cokolwiek znaleźć dlatego liczę na pomoc posiadaczy takich ciągników. Pozdrawiam :)

received_1091432334353858.jpeg

received_271179146820507.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
czasem nie zmiana prędkości won?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Blokada wysokości podnoszenia. Dosłowne tłumaczenie z prospektu:

"Wysokość podnoszenia - automatycznie zabezpieczona
Bez łańcuchów lub rozpórek wysokość podnoszenia urządzeń może zostać zablokowana.
Tak więc możliwa jest bezpieczna praca.
Przystawka PTO i urządzenia są oszczędzone."

W moim DX 3.65 nigdy jeszcze tego nie używałem także nie wiem jak działa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperRolnik1    19
52 minuty temu, przemo89 napisał:

Blokada wysokości podnoszenia. Dosłowne tłumaczenie z prospektu:

"Wysokość podnoszenia - automatycznie zabezpieczona
Bez łańcuchów lub rozpórek wysokość podnoszenia urządzeń może zostać zablokowana.
Tak więc możliwa jest bezpieczna praca.
Przystawka PTO i urządzenia są oszczędzone."

W moim DX 3.65 nigdy jeszcze tego nie używałem także nie wiem jak działa.

Dzięki za konkretną odpowiedź. Ciekawe właśnie na jakiej zasadzie ma to działać i w jakich sytuacjach można to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez Stz358t
      Witam dzisiaj zaswiecila mi się kontrola chyba od sprzęgła.  Ktoś wie od czego to jest dokładnie? Sprzeglo normalnie działa i po podłączeniu i ponownemu podłączeniu kontrolka zgasla


    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez Dominato
      Witam koledzy mam problem z moim antaresem mianowicie po przekreceniu kluczyka przez pare sekund wzbudza sie ehr poczym pali sie kontrolka blokady i za kilka sekund gaśnie , wtedy panel ehr nie działa gdzie szukać przyczyny
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj