patrykmmt

904-Wycie z okolic skrzyni i problem z ruszeniem z miejsca.

Polecane posty

patrykmmt    0

Witam.Posiadam  ursusa 904 ,od jakiegoś czasu gdy ciagnik już trochę pochodzi i  chce ruszyć słychać dziwny dzwięk ,tak jakby wycie z okolic skrzyni biegów.Dodam ,że ciagnik wtedy ma problem z ruszeniem tak jakby coś go trzymało ,najgorzej jest na 1 i 2.Na zimnym tego problemu nie ma ,słyszałem że może to być wina mikropompki ale chce się  upewnić ,może ktoś miał podobny problem .Pozdrawiam .

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez marsel
      Witam mam case 4230 z 94r. Posiadam w nim zwykłą skrzynię biegow to znaczy 1-4 i druga dzwignia żółw-zając. Od jakiegos caszu nie moge przelaczyc z żółwia na zajaca na biegach wolnych wszystko dziala ciagnik jezdzi bez żadnych problemow. Biegi polowe moge wylaczyc i drozek ustawic w pozycji jałowej nie moge tylko wlaczyc tylko zajaca. Jaka jest przyczyna ?i co moglo sie zepsuc prosze o porady.
    • Przez Kobra66
      Koledzy, mam Jeszcze jedno pytanie odnośnie sprzęgła a mianowicie kiedyś pewnie było zakładane całe nowe sprzęgło i pytanie jest takie czy nowe sprzęgło mogło być zabezpieczone trzema śrubami szustkami bo u mnie są one pourywane i nie wiem czy powinne być wkręcone czy wykręcone. Jeżeli ktoś coś wie na temat tych śrubek to bardzo proszę o informację gdyż sprawa jest pilna, pozdrawiam
    • Przez Vicon95
      Witam mam problem z rozrzutnikiem fortschritt t 088 aczkolwiek wyginają się naciągi łańcucha do tego stopnia ze wykręcają się i niestety koniec pracy...  ( rozrzutnik nie jest przeładowywany )  moze ktoś miał podobny przypadek i wie jak temu zaradzić bądź jakoś to przerobić....  

• Przez MacRolMF
      Witam, tata dołożył do ciągnika (kubota l5450) 3 dodatkowe sekcje hydrauliczne, po podłączeniu wszystkiego i wlaniu oleju nic nie działa, podnośnik który wcześniej działał dobrze, podnosi tylko wtedy gdy kręci się kierownicą.
      Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.