buchu21

Dmuchawa kongskilde 500 WOM

Polecane posty

buchu21    0

Witam tak jak w temacie posiadam dmuchawe kongskilde 500 na WOM, według tabel niby przy 10 m elastycznego węża ma wydajność plus minus 30t. Wysokość tłoczenia ok. 7m. 

A moje pytanie jak zwiększyć wydajność ponieważ nie osiąga nawet połowy tego co podaje tabela. Może źle coś robię. Staram się aby ziarno nie zalegalo w wężu ssącym ale nie mam pewności czy to jest kluczem i głowicy nie mam oryginalnej tylko taka samoróbka. 

Jest w stanie mi ktoś pomoc doradzić albo się skontaktować bezpośrednio i wytłumaczyć jeżeli to ogarnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adam16
      Witam panowie co to może być miga lampka rpm i piszczy w siewniku kongskilde Demeter variosem 

      VID_20190413_171233.mp4
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie czy w renault 75.14 z 84r trzeba wciskać pedał sprzęgła, żeby włączyć i wyłączyć dźwignią wałek wom
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez GrzywaRM
      Witam
      kupiłem MTZ i mam pytanie czy ten pręt pod skrzynią ze ściętymi  dwoma bokami na zdjęciu jest do zmiany prędkości obrotów wom? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj