kamil1614

JD1188 -Przyczyna włączenia alarmu od hydrauliki

Polecane posty

kamil1614    0

Witam mam problem z kombajnem jd 1188 mianowicie świeci i pipiczy cały czas alarm od hydrauliki, olej dolany, wszytko działa jak należy czy wie ktoś o co chodzi? 

received_238419606997115.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo2022    0

Witam. Ktoś pomoże co to za kontrolka ?Plyn w hydraulicy w porządku wszystk odziała...jaka moze byc przyczyną włączenia się kontrolki?

20220718_184017.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212
Dnia 18.07.2022 o 21:55, Przemo2022 napisał:

Witam. Ktoś pomoże co to za kontrolka ?Plyn w hydraulicy w porządku wszystk odziała...jaka moze byc przyczyną włączenia się kontrolki?

 

Zbyt wysoka temperatura oleju hydraulicznego albo zwarcie do masy. Zobacz, czy przewód od czujnika nie odpadł i nie dotyka do metalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez kamil266
      mam problem z kontrolką w deutz Agrostar 6,38 miga i piszczy jakie mogą być przyczyny błędu/usterki?oraz brak kierunkowskazów ,proszę o pomoc .dołączam fotkę z problemową kontrolką

    • Przez Kobra66
      Witam. mam taki problem przy JD6320 lampka od przedniego napędu cały czas mruga nawet przy wciśnięciu hamulca. Natomiast przy załączaniu świeci się tak jak powinno być, co może być przyczyną takiego mrugania?
    • Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj