Zaloguj się, aby obserwować  
Maciek_hehe

NH TS 135 A -Skrzypiący amortyzator kabiny

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez andrejus
      Mieliście taki przypadek trzeszczącego fotela? tak piszczy że głowa pęka. próbowałem nasmarować te prowadnice suwaki itp ale nic nie pomaga.
    • Przez Stach42
      Witam kupiłem Zetora 6245 ale nie ma on tego siłownika-amortyzatora drgań z lewej strony (patrząc z przodu).I tu moje pytanie do kolegów czy powinien on byc zamontowany czy można pracować bez niego?Zetor ma serwomechanizm.
    • Przez karp86
      Panowie mam pytanie, czy tłumik/amortyzator drgań do Zetora 7245 jest rozbieralny? A jeśli tak to w jaki sposób? Przyznam się że kręciłem i próbowałem go podejść z różnych stron ale nie podołałem.
      Pytam bo mój się zaciął - dam radę go ruszyć tylko w jedną stronę, a i to z dużym oporem. Zanim kupie nowy chciałbym sprawdzić czy uda się naprawić ten.
      Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Zdjęcie poglądowe:

• Przez coolman111
      Jak w temacie . Jeśli zalegają Wam jakieś siłowniki klapy bagażnika, które już nie trzymały klapy w Waszym samochodzie to chętnie je przygarnę. Siłowniki chcę zamontować w kabinie C 360, szyba nie jest duża więc nawet stare siłowniki utrzymają ją. Najlepsze byłyby od Poloneza bo te były najmocniejsze i nawet stare wysłużone bez problemu dadzą radę. Jeśli są to inne to nie mogą być dłuższe niż 30cm w stanie złożonym i 42cm rozłożone. Mniejsze jak najbardziej mogą być. Najlepiej jakby było to w Kujawsko-pomorskim to sprzedawca nie musiałby się trudzić z wysyłką- mogę podjechać.
      Info proszę kierować na PW lub maila: coolman111@wp.pl

Data wystawienia: 19.04.2015
    • Przez Ares1x
      Witam otóż mam następujący problem z hydraulika. Po obróceniu pługa dźwignią od hydrauliki, zostaje ciśnienie w czym może być problem? Sprawdzalismy na innych wejściach wszędzie to samo. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.