witch

MF 6290 przedni napęd nie załacza się

Polecane posty

witch    2

Witam mam mf 6290 i ciagnik po odpaleniu na zimnym nie działa przedni napęd podczas hamowania a gdy ciągnik się rozgrzeje chwile pochodzi w polu przedni naped działa gdy nacisne na pedał hamulca co to może być? Myślałem ,że może coś z elektrozaworem albo cewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

a możesz włączyć napęd z przycisku zaraz po odpaleniu ? Jeśli tak to raczej nie wina elektrozaworu tylko jego wysterowania. powinien tym sterować komputer skrzyni. Może gdzieś styki przysniedziały, albo coś nie łączy. Trzeba by sprawdzić czy czujniki stopu są sprawne, i czy komp dostaje sygnał. Kontrolka napędu zaświeca się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

Tak mogę odpalę włączę napęd i wszystko gra kontrolka swieci od napędu normalnie  a gdzie są te czujniki stopu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

nie wiem dokładnie jak w serii 6000, ale pewnie podobnie jak u mnie w 3000. sprawdz nad pedałem hamulca. powinny być 2 przełączniki po 1 na każdy pedał. Jak światła stopu Ci świecą to czujniki będą OK,  może kable sygnałowe do komputera coś nie łączą. trzeba by sprawdzić na wtyczce od kompa czy dochodzi sygnał stopu, a potem będzie można dalej myśleć. kompa powinieneś mieć po prawej stronie pod kabiną przy schodkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilwdz20    0

Witam, czy problem rowiazany bo mam podobny problem tylko, ze swiatla stopu tez nie dzialaja i naped przy hamowaniu tez nie zalancza sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilwdz20    0

Wymienilem czujnik hamowania, swiatla sie zapalaja ale naped niestety nie... a czyjnik wsadzilem od renowki i byc moze dlatego noe zalacza napedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
    • Przez marciniu94
      Witam. Mam pewne pytanie otóz dwa lata temu kupiłem ciągnik john deere 6506 i zauważylem, że kiedy włącze przedni napęd słychać w skrzyni dziwne dźwięki, takie jakby stukanie, zwlaszcza kiedy jedzie sie na wstecznym. Ostatnio zastanawiamy się nad założeniem do niego tura i stąd moje pytanie czy ktoś wie co to może być, czy może ten typ tak ma. Bardzo proszę o odpowiedz, z góry dziękuje. 
    • Przez witch
      Witam problem jest taki EHR nie reaguje, przełącznikiem daje na opuszczanie i brak reakcji  świeci dioda,próbowałem awaryjnie opuścić ,ale nic się nie dzieje.
    • Przez FilipKieca14
      Witam, problem polega na tym, że na włączonym przednim napędzie coś zgrzyta (niby z przodu), po wyłączeniu napędu problem znika. Co tam mogło się urodzić? Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Adamo_Drifter
      Jak w temacie co sądzicie o takim napędzie. Uprzedzając wiem że cały będzie do rozebrania i przejrzenia.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj