Papina

Co myślicie o przyczepach firmy Pronar ?

Polecane posty

Papina    1

Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peterson    0

Ciekawe jak z ochroną lakierniczą w tych przyczepach :/ Z tego co wiem to cenowo nie są drodzy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Super temat, założył jeden z zabawkowym ciągnikiem w awatarze, odpowiedział mu drugi z zabawkowym ciągnikiem w awatarze, obydwa konta założone parę dni temu. Czemu mi się wydaje że odpowiadasz sam sobie? A o przyczepach Pronar można tutaj wyczytać wszystko co chcesz wiedzieć, jak wytrzymują ramy, jak się ma powłoka lakiernicza oraz cała reszte, więc sądzę że ten temat jest tutaj niepotrzebny i zbędny

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Myślisz, że ktoś tutaj ma rozdwojenie jaźni? Eee może to taki zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiedziałem że gdzieś pada. U mnie patelnia całym czas. W ciągniku przy prasie 43 stopnie w kabinie... A wczoraj o 16.30 na słońcu termometr pokazał 51

Edytowano przez TomaszStach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tu nic. Nawet trawka się nie ruszy. Przynajmniej wczoraj. A najgorsze jest to, że godz 14, upał taki, że włożyłem butelkę z herbatą zimną, a jak piłem, to z butelki para leciała. A tak komary gryzą, że nie można w spokoju ściętego bezpiecznika w sipmie zmienić. Co się wieczorem w oborze dzieje nawet nie chcę wspominać.  Tyle tego lata jak żadnego roku. 

A co do przyczep, to nie wiem, bo nie mam. Ale w okolicy pełno tego jeździ, i w rankingu sprzedaży pronar ciągle jest na pierwszym miejscu, tak że chyba nie są to buble 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie ja. To kamień między walcami. Ewentualnie za dużo słomy w parze z ciągnikiem 80 km. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez darsonspire
      Witam i jak w temacie i chcialem dodac ze potrzebuje ladowacza do ciagnika lamborghini spire jest to odpowiednik R2 ciagnik 90 konny i złożony jest wniosek na udzwig do 1600kg. Co byscie polecili a dokladniej jaka firma chwali sie obecnie najlepsza opinnia uzytkownikow, co byscie mogli mi podpowiedziec przy kupnie na co zwrócić uwage przy eweltualnym dogadywaniu u dealera? Osobiscie zastanawialem sie nad agromaszem oraz intertechem a i oczywicsie traktor nie ma adaptacji i czy robia ja firmy produkujace tury czy to trzeba gadac z dealerem czy owa produkuje? 
    • Przez witek103
      Witam. Mam pytanie czy ktoś handlował z firmom  MAJ-POL z Barkowa? 
      Gość chce zaliczki za sprzęt który stoi w niemczech , powiedział  ze jak go przywiezie do polski i mi się nie spodoba to odda całą kase. Pytanie czy można mu zaufać? Miał ktoś takom sytuacje?
    • Przez ReV
      Witam, 
      Ciągnik stał 3 miesiące i podczas próby uruchomienia słychać tylko uderzenia w elektrowłącznik.
      Co zrobiłem dalej: kupiłem nowy rozrusznik z elektrowłącznikiem (nowy) i dalej nie zapala.
      Słyszałem że może być to wina przetwornika z 24V na 12V. Kupiłem nowy i dalej nie zapala. 
      Słyszałem tez że może być to wina jednego akumulatora, kupiłem 2 nowe i dalej jest problem.
      Przekaźniki też są 2 nowe.
      Słyszałem że coś może być nie tak z masą, jednak nie mam siły walczyć.
       
      Czy ktoś ma jakieś wskazówki/pomysły? 
    • Przez Kondzio342
      Witam stoje przed zakupem Kosiarki rotacyjnej. Do pokoszenia na raz okolo 7ha łąki. Szerokość 1.65. Koledzy jakies porady te firmy mam do wyboru. Chcialbym raczej nowa. prosze o opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj