News
Papina

Co myślicie o przyczepach firmy Pronar ?

Polecane posty

Papina    1

Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?

bratrolnika    4832

Super temat, założył jeden z zabawkowym ciągnikiem w awatarze, odpowiedział mu drugi z zabawkowym ciągnikiem w awatarze, obydwa konta założone parę dni temu. Czemu mi się wydaje że odpowiadasz sam sobie? A o przyczepach Pronar można tutaj wyczytać wszystko co chcesz wiedzieć, jak wytrzymują ramy, jak się ma powłoka lakiernicza oraz cała reszte, więc sądzę że ten temat jest tutaj niepotrzebny i zbędny

• Thanks 3

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    127

Nie wiedziałem że gdzieś pada. U mnie patelnia całym czas. W ciągniku przy prasie 43 stopnie w kabinie... A wczoraj o 16.30 na słońcu termometr pokazał 51

Edytowano przez TomaszStach
  • Like 1

TomaszStach    127

A tu nic. Nawet trawka się nie ruszy. Przynajmniej wczoraj. A najgorsze jest to, że godz 14, upał taki, że włożyłem butelkę z herbatą zimną, a jak piłem, to z butelki para leciała. A tak komary gryzą, że nie można w spokoju ściętego bezpiecznika w sipmie zmienić. Co się wieczorem w oborze dzieje nawet nie chcę wspominać.  Tyle tego lata jak żadnego roku. 

A co do przyczep, to nie wiem, bo nie mam. Ale w okolicy pełno tego jeździ, i w rankingu sprzedaży pronar ciągle jest na pierwszym miejscu, tak że chyba nie są to buble 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/pronar-1025ail-tur-mtz-belarus-CID757-IDxsBLm.html
    • Przez Ania2017
      Witam.
      Temat założyłam głównie po to abyśmy mogli dzielić się doświadczeniami w uprawach warzyw na nasiona i opiniami na temat firm nasiennych dla jakich jesteście producentami.
        Jesteśmy gospodarstwem które od kilku lat zajmuje się produkcją nasion ogórków. Próbowaliśmy również inne warzywa oraz kwiaty które wychodziły nie najgorzej🙂
      Planujemy również w przyszłym roku siać dynie i cukinię i tutaj mam pytanie.
      Jakie inne firmy polecacie? Jak z wyplacalnością? 
      Brałam pod uwagę Legutko lub vilmorin.
      Proszę o opinię tez o innych firmach.
      My robimy nasiona dla PNOS-u.

• Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.