News
pokorny

M980 Wariator, wymiana pasa jezdnego.

Polecane posty

pokorny    5

Jak założyć pas jezdny na dolne koło? Jest zbyt mało miejsca od półosi i zastanawiam się czy jak rozkręcę te szpilki trzymające sprężyny to da się to złożyć w rękach. Wymieniał ktoś, poradźcie Panowie aby to sprawnie zrobić, bo młócić trzeba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daoran23
      Siema może głupie pytanie ale jak wymienić olej w pompie bertolini opryskiwacz biardzki ciągany 1200l przygladam się i nie widze żadnej śruby czy to jest tak głupio zrobione ze muszę wymontować pompę
    • Przez HubertFarmer
      Witam serdecznie, Otóż sprawa jest następująca . Ciągnik miał bicie na prawą stronę ( jakby felga była krzywa ) po przełożeniu felg ( prawa , na lewą....) bicie nie ustępowało . Po rozkręceniu pochw , oraz zwolnic  okazało się , że  lewa półoś jest wygięta na banan ( na wysokości koła hamulca ). Po założeniu półosi  skręceniu , okazało się że duże koło zębate ( Zwolnicy)  nie chodzi , tak jakby te zęby na półosi były większe i nie daje rady obracać . Podobno wymienia się kompletami ( półoś + koło zębate Zwolnicy) czy to prawda  ? Pozdrawiam 
    • Przez kNalk
      Witam zamierzam wymienić filtr odśrodkowy na filtr puszkowy i tu pojawia się pytanie czy ten filtr będzie pasował do tej przystawki bo nie chce mi się bawić w odsyłanie
      http://www.czescidotraktorow.pl/korpus-podstawa-filtr-oleju-silnika-mtz-belarus-p-1785.html
      http://www.czescidotraktorow.pl/filtr-oleju-silnika-wkrecany-puszka-mtz-belarus-p-2270.html
    • Przez piotr2691
      Witam chłopaki i dziewczyny.

Mam zamiar wymienić w stodole balek drewniany o grubosci 20x20 na dwuteownik balek jest teraz podparty w systemie poziomo:
      sciana 3metry słup 4metry słup 3metry sciana

pionowo słupy  mają 3 metry do balka, a nad balkiem sa oczywiscie az do kleszczy więźby, czyli nastepne około 3m, ale chcę po prosu poprawić możliwość manewrowania w stodole
      Chciałbym ten balek wymienić i zastosować dwuteownik w systemie
      sciana 5metrów słup 5metrów sciana
      Słupy na dwuteowniku zostana nadal w takiej samej odległości jak są teraz
      Widziałem już gdzieś takie rozwiązanie ale nie wiem gdzie. Więc chcę sie poradzić Was, może macie cos takiego u kogoś lub u siebie

Albo tez wiecie jaki dwuteownik zastosowac na takiej rozpiętości...

• Przez pawel100474
      Jak odkręcić koło pasowe w case jx 60 bo chcę wymienić uszczelniacz bo mi cieknie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj