Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Przemek121    96

Kombajn volvo 1150 ma problem z podjazdem pod górki nawet o wzniesieniu ok.15-20°. Staje całkowicie dopiero jak sie go "rozbuja" to wjeżdża. Do tyłu wszystko dobrze a do przodu to ledwo. Ma ktoś jakiś pomysł co mu dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98
Przecież 1150 jak się nie myle naped ma na hydrostacie więc trzebaby zacząć od sprawdzenia ciśnienia w układzie.

-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz4321    98
Też mam 1150 i ten sam problem. Ma on dopiero 2300 mtg więc sądzę, że trochę mało na to, żeby pompa wysiadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marik
      W zeszłym roku kombajn działał w miarę normalnie, zapowietrzał się najwyżej kilka razy dziennie. W tym roku silnik stawał co raz częściej, teraz udaje się przejechać najwyżej 50 metrów. Wymiana pompki, pobieranie ropy przewodem wprowadzonym do zbiornika z góry, z bańki 10 l, wymiana filtrów, dokręcanie przewodów paliwowych - nie pomaga nic. Nie ruszaliśmy tylko pompy paliwa, bo nie było kiedy. Druga sprawa: padł cały napęd. Tata odpowietrzył silnik i odpalił. Coś zatrzeszczało i teraz nie działa nic poza silnikiem, stoją wszyskie koła.
      Chodzi głównie o zapowietrzanie, kwestia napędu pewnie wyjaśni sie po rozebraniu maszyny. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, domyśla się co może nie grać to bardzo prosze o pomoc.
    • Przez ponadprawem1994
      Co może być przyczyną pojawienia się ziarna w wentylatorze powietrza w Volvo 800 aktiv???
    • Przez darekszalaj
      Witam wszystkich. Zakupiłem miesiąc temu Volvo BM 320 i jest taki problem że jak się motor nagrzeje zaczyna pryskać olejem z odmy i w tym samym czasie leci para z niej oraz z korka oleju słyszałem że zawory są do roboty co wy myślicie o tym ???? chciałem tym traktorem odśnieżać w zimie ale nie wiem czy to dobry pomysł czy go całkiem szlak nie trafi. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez wionco
      Witam. mam problem z moim volvo. Nie chce zapalić tak jakby nie dochodziło do niego paliwo. jaka może być przyczyna? z góry dziękuję
    • Przez ireneusz112
      Witam. Mam pytanie do was drodzy forumowicze agrofoto A konkretnie chodzi mi o lata produkcji w jakich był produkowany komabjn tak jak w teamcie BM Volvo S830 bo nie mogę nigdzie tego znaleźć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj